<<<1 - 11 з 4866>>>


21 Листопада 2017 15:58Актуально

Триває реконструкція спортивного комплексу

21 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Ємцем ознайомилися з ходом виконання робіт по реконструкції спортивного комплексу районного стадіону «Колос».

Реконструкція проводиться за рахунок коштів ДФРР та співфінансування з районним бюджетом.

Роботи виконуються згідно затвердженого графіка та у відповідності до проектно-кошторисної документації.

Відділ
21 Листопада 2017 14:55Спорт

Відбулось урочисте закриття футбольного сезону

Уся небайдужа футбольна спільнота нашого району, і не тільки нашого, зібралася 18 листопада в районному будинку культури, де відбулося нагородженняи переможців та призерів чемпіонатів першої та вищої ліг Менського району з футболу у 2017 році.

Під час урочистого закриття футбольного сезону свої заслужені нагороди отримали найкращі футбольні команди Менського району:

III місце в Першій лізі – ФК «Торнадо-Праця» (с.Стольне);

II місце – ФК“Кооператору” (м.Мена);

I місце – ФК “Фаворит”

21 Листопада 2017 14:13Подія

У районі проведено заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні за участю керівників району та міста, родин загиблих учасників АТО, представників органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування та громадськості відбулося покладання квітів до Алеї Героїв у місті Мена. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів, які ціною власного життя захистили незалежність і свободу української держави.

Звертаючись до учасників заходу, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін відмітив, що День Гідності та Свободи поєднує у собі майдани осені 2004 року та листопада 2013-лютого 2014 років і утверджує ідеали свободи і демократії та європейського вибору нашої країни.

Після покладання квітів у районному краєзнавчому музеї імені В.Ф Покотила

21 Листопада 2017 12:02Зайнятість

Ринок праці менщини у січні-жовтні 2017 року

Протягом січня – жовтня 2017 року перебували на обліку та отримували соціальні послуги 1256 безробітних осіб, що на 13,1 % менше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Чисельність безробітних громадян, працевлаштованих за направленням центру зайнятості в січні - жовтні 2017 року становила 530 осіб.

У січні-жовтні 2017 року проходили

21 Листопада 2017 08:05З нагоди

Шановні жителі Менщини!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

У цей день віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих в АТО земляків, які ціною власного життя захистили незалежність нашої держави.

Також висловлюємо слова глибокої вдячності воїнам, які тримають оборону на Сході, та активістам волонтерського руху, що допомагають українській

20 Листопада 2017 15:21Українська революція

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Утворенням і розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західноукраїнської Народної Республіки

20 Листопада 2017 14:48Засідання комісії

Першочерговою залишається робота по соціальному захисту дітей, які проживають у кризових сім'ях

Актуальні питання захисту прав дітей в районі розглянули сьогодні на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Менській райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

На комісії було розглянуто 9 питань, а саме:

про визначення часу побачень жителя м. Чернігів з його малолітньою дитиною, яка зареєстрована на території Менського району;

про вирішення питання подальшого влаштування

20 Листопада 2017 12:50Подія

Олександра Ільчишина нагороджено посмертно орденом „За мужність” III ступеня

За ініціативи Громадської організації «Менська районна організація учасників антитерористичної операції» Менська районна державна адміністрація порушила перед Чернігівською обласною державною адміністрацією клопотання щодо нагородження Ільчишина Олександра Михайловича відзнакою Президента України - орденом „За мужність” III ступеня посмертно за мужність та героїзм, професіоналізм та майстерність, сумлінне виконання службового обов’язку, проявлені під час виконання спеціальних завдань, пов'язаних з ризиком для життя, у ході проведення антитерористичної операції у Донецькій області.

Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №363/2017 «Про відзначення державними нагородами України» Ільчишин Олександр Михайлович нагороджений посмертно орденом „За мужність” III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку.

За інформацією
сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації
20 Листопада 2017 12:47Варто знати

Профілактика охорони праці під час проведення лісосічних робіт в зимовий період

Станом на 01.11.2017 на обліку в Менському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області перебуває 5 підприємств лісового та мисливського господарства, в яких працює 947 працівників.

З метою попередження травматизму систематично проводяться семінари, наради з питань охорони праці.

Аналіз видів подій, що спричинили нещасні випадки на виробництві під час виконання лісосічних робіт за останні роки, вказує, що

20 Листопада 2017 12:40Медицина

Оновлено загальнохірургічну операційну Менської ЦРЛ

В КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» проведено капітальний ремонт загальнохірургічної операційної та устатковано її новим обладнанням. Старі вікна замінено на сучасні склопакети та встановлено кондиціонер.

Придбано нові:

- операційний стіл;

- безтіньова операційна лампа;

- наркозний апарат;

- кисневий концентратор;

- електрокоагулятор високочастотний зварювальний;

- кардіомонітор пацієнта.

Кошти на ремонтні роботи

20 Листопада 2017 12:28Актуально

Безпека біля залізниці

Пересування залізничним транспортом більш безпечне і комфортніше, ніж іншим, але не всі розуміють, що залізниця – об’єкт підвищеної небезпеки. Так, нещодавно на Чернігівщині сталася трагедія. Біля станції Бахмач-Пасажирський (м. Бахмач) товарним потягом було смертельно травмовано мешканця м. Бахмач, 1995 року народження.

Причиною цьому є особиста безпечність людей, незнання правил безпечної поведінки на залізниці.

Вважаю, не буде зайвим нагадати, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити 900 км (в Чернігівській області) магістралі.

Необхідно знати, що зупинить поїзд, як авто неможливо, бо, навіть при екстреному гальмуванні,

<<<1 - 11 з 4866>>>