<<<1 - 11 з 5152>>>


23 Лютого 2018 16:32Самоврядування

Валерій Щукін взяв участь у розширеному засіданні Президії районної ради

23 лютого відбулося розширене засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Члени Президії мали змогу заслухати ініціаторів та розробників проектів рішень, внесених на розгляд дванадцятої сесії районної ради, внести власні пропозиції та зауваження.

Олександр Мисник ознайомив присутніх з орієнтовним порядком денним дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Наголосив, що основними питаннями сесії є розгляд звіту голови районної державної адміністрації. Повідомив, що звіт голови РДА в друкованому вигляді наданий в кожну постійну комісію, а також буде розміщений на офіційному сайті

23 Лютого 2018 16:06Актуально

Запровадження електронного реєстру унеможливить махінації з лікарняними листками

Фонд соціального страхування спільно з Міністерством соціальної політики, Міністерством охорони здоров’я працює над впровадженням електронного реєстру листків непрацездатності.

Передбачається, що замість існуючої нині системи видачі лікарняних листків на бланках суворої звітності буде запроваджено електронний реєстр. Він надаватиме доступ лікарям, роботодавцям, застрахованим особам та представникам фонду доступ у межах повноважень до інформації про лікарняні листи.

Відповідно до проекту концепції нової системи лікар буде мати можливість здійснити видачу електронного листка непрацездатності з будь-якого засобу інформатизації (комп’ютер,

23 Лютого 2018 14:40Семінар

Забезпечення наступності в системі національно-патріотичного виховання між закладом дошкільної освіти та закладом загальної середньої освіти

22 лютого на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. та Покровського ДНЗ «Капітошка» було проведено семінар керівників закладів освіти з проблеми «Створення освітнього середовища з національно-патріотичного виховання відповідно до реалізації цільової Програми з національно-патріотичного виховання в умовах закладів дошкільної та загальної середньої освіти».

Давиденко Олена Михайлівна, директор Покровської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила учасників семінару із системою національно-патріотичного виховання, створеною в закладі. Провела анкетування, інтелектуальну розминку та роботу в групах з виготовлення колажу національно-патріотичної тематики. Ольга Данильченко, директор Покровського ДНЗ, розповіла присутнім

23 Лютого 2018 14:21Анонс

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

1 березня 2018 року відбудеться публічний звіт голови районної державної адміністрації Валерія Миколайовича Щукіна.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

10.30 – 11.00 – презентація публічного звіту.

11.00 – 11.20 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: актовий зал районної

23 Лютого 2018 08:44Актуально

Усі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної, конкурентної освіти.

Результати навчання дітей, згідно

23 Лютого 2018 08:27Повідомлення

Про участь у виставці-ярмарку "Що може жінка"

Шановна подруго!

2-3 березня 2018 року громадська організація «Ліга ділових та професійних жінок України» та громадська організація “Спілка жінок Чернігівщини” у м. Чернігові проводять ХVІ виставку-ярмарок “Що може жінка”.

На ярмарку продемонструють свої досягнення підприємства, установи, громадські організації, які очолюють жінки, а також установ, де переважно працюють жінки. У Торгівельно-розважальному комплексі Мегацентр (пр-т Миру, 49) будуть відкриті

22 Лютого 2018 16:11Варто знати

Основні напрями діяльності відділення НСПП в Чернігівській області

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області є структурним підрозділом Національної служби посередництва і примирення – постійно діючого державного органу для врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), утвореного Президентом України відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, головним завданням відділення НСПП є:

- сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин;

- запобігання виникненню та сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів);

- здійснення посередництва і примирення при вирішенні таких спорів (конфліктів);

- прогнозування виникнення колективних

22 Лютого 2018 14:33Подія

Громадські організації Менщини навчаються

22 лютого громадські активісти (представники ОГС) Менщини зібралися в районній державній адміністрації аби обговорити основні аспекти діяльності, функціонування, реєстрації, подання звітності до контролюючих, статистичних органів тощо.

Консультації та відповіді на питання надала заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного управління юстиції в Чернігівській області Безрученко Марія

22 Лютого 2018 10:06Актуально

Цього року пенсія військовим зросте в середньому на півтори тисячі гривень

Учора, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям. Документ розробило Міністерство соціальної політики на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Постанова передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня цього року. На першому етапі, з 1 січня 2018 року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 гривень. З 1 січня 2019 року — зростуть не менш

21 Лютого 2018 15:01Подія

Вручення сертифікатів стало приємною несподіванкою для багатодітних родин Менщини

21 лютого заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова з робочою поїздкою відвідала Менський район. Обласний посадовець вручила батькам, які виховують п'ятьох і більше дітей сертифікати на придбання побутової техніки і меблів – у рамках обласної Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Родини Майстренків та Авраменків з м.Мени та с.Лісок , згідно сертифікатів, отримають холодильники, а сім'ї Кононів з с.Садового, Губенків з смт. Березна та Пилипенків з м.Мени отримають для дітей двоярусні ліжка.

В ході щирого й невимушеного спілкування з представниками багатодітних родин Наталія Андріївна зауважила, що народити й виховати дітей, направити їх на добру

21 Лютого 2018 12:52З нагоди

У навчальних закладах району вшанували пам"ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у закладах освіти Менського району схвильовано та урочисто відбулися заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Під час загальношкільних лінійок, уроків пам'яті, бесід, виховних годин згадали всіх Героїв, чиї мрії обірвалися чотири роки тому. У кожній розповіді - біль і смуток, адже ті, хто загинув під час Революції Гідності, так любили життя!

Учителі та учні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, які пролили свою кров заради майбутнього України.

Загальношкільна лінійка у Волосківській ЗОШ І-ІІ ступенів
"Хай палають свічки пам'яті загиблим Героям Небесної Сотні"
Реквієм Небесній Сотні у Березнянській ЗОШ І-ІІ ступенів
<<<1 - 11 з 5152>>>