<<<1 - 11 з 4472>>>


26 Червня 2017 08:56Інтерв"ю українським телеканалам

Глава держави: Україна та США найближчим часом підпишуть угоди про оборонну співпрацю

Президент Петро Порошенко повідомив, що впродовж найближчих місяців очікується візит до України Міністра оброни США Джеймса Меттіса і підписання низки угод про співпрацю в оборонній сфері.

«Щодо оборонних угод ми сьогодні фактично маємо погоджений текст. Можу сказати, що найближчим часом, протягом двох-трьох місяців ми чекаємо візит Міністра оброни США до України і під час цього візиту ми сподіваємось, що угоди будуть підписані», - сказав Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.

Президент також

26 Червня 2017 08:52Зайнятість

Ярмарок вакансій на автовокзалі у Мені

Днями на автовокзалі у місті Мена відбувся ярмарок вакансій, під час якого для місцевих мешканців та гостей міста фахівці районного центру зайнятості пропонували вакансії, а роботодавці мали змогу підібрати претендентів на вільні робочі місця.

Були представлені вакансії: КП «Менакомунпослуга», ДП «ЮМАК», ФОП Дорошенко В. П., ТОВ «МЕНА-АВАНГАРД», Державна установа «Менська виправна колонія (№91)». Одночасно всі зацікавлені мали змогу проконсультуватися з фахівцями центру щодо отримання

23 Червня 2017 12:30Захід з нагоди Дня державної служби

Сьогодні у малому залі районного будинку культури з професійним святом було вшановано тих, на кого покладено відповідальну місію - забезпечувати практичне виконання завдань і функцій держави

Представників державної служби вітали голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник та голова профспілки працівників державних установ Ірина Петрушенко.

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін зазначив, що професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням,

23 Червня 2017 08:12Вітання очільників району

Шановні державні службовці Менщини!

Щиро вітамо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичимо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

Голова районної державної адміністрації В.М.Щукін

23 Червня 2017 08:06Подія

Марії Городиській зі Стольного Указом Президента присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

Дванадцять жінок Чернігівщини отримали почесне звання «Мати-героїня». Посвідчення та нагрудні знаки їм урочисто вручили перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Звертаючись із вітальним словом до матерів-героїнь, Леонід Сахневич побажав їм довгих років життя, здоров’я і наснаги, люблячих дітей та онуків, сміху і радості у домівках, любові та добробуту, а також зауважив:

Цінністю

23 Червня 2017 08:02Робоча поїздка до Брюсселя

Санкції дають можливість Росії почати виконувати Мінські домовленості - Президент про продовження європейських санкцій

Під час робочої поїздки до Брюсселя Президент Петро Порошенко провів низку зустрічей з лідерами Євросоюзу та обговорив з ними серед іншого питання щодо продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

«Була насичена програма сьогодні у Брюсселі. Саме сьогодні відбудеться засідання Ради Європейського Союзу, де будуть прийняті рішення щодо продовження санкцій проти Російської Федерації аж до повної імплементації Мінських

22 Червня 2017 16:39Безоплатна правова допомога

Трудові права неповнолітніх

Відповідно до статті 187 Кодексу Законів про працю України неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Ці пільги зумовлені необхідністю забезпечити захист їх здоров’я, життя, створити оптимальні умови для реалізації права на освіту, відпочинок, тощо.

Загалом, допускається прийняття на роботу осіб, які досягли шістнадцяти років.

Водночас, як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись

22 Червня 2017 11:44До уваги застрахованих осіб

Про своєчасне отримання допомоги за рахунок коштів Фонду

Частиною 5 статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 передбачено, що допомога на матеріальне забезпечення виплачується у разі, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12-ти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологах, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності,

22 Червня 2017 11:03До Дня скорботи

Сьогодні в районі згадали тих, хто загинув на полі битви Другої світової війни, кого замучили в концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим - життям

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день на нашій території розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Вшанувати пам’ять загиблих та закатованих у роки війни до обеліска Слави прийшли голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної

22 Червня 2017 09:26Освіта

З державного бюджету виділені кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів Менського району

Відповідно до спільного розпорядження голів Чернігівської обласної ради та обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 25 «Про виділення коштів», спільного розпорядження голів Менської районної ради та районної державної адміністрації від 12.04.2017 р. № 17 «Про внесення змін до річного розпису видатків по районному бюджету» з державного бюджету були виділені кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

На суму 173 700 грн. придбано меблі (демонстраційні столи, учнівські столи та стільці) для предметних кабінетів Блистівської, Киселівської, Макошинської, Куковицької, Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Менської ЗОШ І-ІІІ

22 Червня 2017 08:12Підготовка до зими

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації активно готується до опалювального сезону

Як то кажуть в народі – готуй сани влітку!

Так і робітники територіального центру почали заготівлю дров для підопічних територіального центру та для відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Стольне, аби зимою в люті морози одинокі старенькі були зігріті теплом. На сьогоднішній день у відділенні проживає 34 людини.

Вчора також відбулось занесення дров для підопічної територіального центру одинокої пенсіонерки Галушкіної Ганни Тимофіївни,

<<<1 - 11 з 4472>>>