<<<1 - 11 з 4229>>>


23 Березня 2017 11:33Нарада

На апаратній нараді обговорено важливі питання організації щодо належного виконання законодавства про доступ до публічної інформації

Про основні завдання та організацію роботи з документами (в тому числі для службового користування) в органах виконавчої влади йшла мова на апаратні нараді, яку сьогодні провела керівник даного структурного підрозділу райдержадміністрації Вікторія Неруш.

Працівники загального відділу поінформували присутніх про основні аспекти підготовки розпорядчих документів, протоколів, доручень, листів; наголосили на вдосконаленні системи контролю за виконанням завдань, визначених вищестоящими органами, станом

23 Березня 2017 11:30Засідання Ради з питань судової реформи

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи

23 Березня 2017 11:18Не спалюйте суху рослинність!

Вогняна небезпека

22 березня о 18 год. 35 хв. на пункт зв’язку 10 ДПРЧ м. Мена надійшло повідомлення про пожежу сухої трави біля села Покровське Менського району.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

На місці події працювали дві пожежні бригади – Макошинська та Менська.

Знаходилися тут і голова райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник.

Внаслідок пожежі вогнем знищена суха трава на відкритій території на площі орієнтовно 10 га.

Менський РВ УДСНС у Чернігівській області в черговий раз звертаються до громадян з

22 Березня 2017 15:58Зайнятість

Районний центр зайнятості надає послуги з добору кандидатів на сужбу у Національній поліції

Україна обрала європейський шлях розвитку, у зв’язку з чим Міністерство Внутрішніх Справ реформується.

З 20 березня 2017 року в Чернігівській області розпочався набір кандидатів на службу у Національній поліції.

З метою якісної організації добору кандидатів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних 21 березня 2017 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар.

Співробітник

22 Березня 2017 12:13Подія

Небезпечні знахідки Другої світової війни успішно знищені

21 березня о 13:45 в райцентрі Мена по вул. Б.Хмельницького господар приватного подвір'я під час проведення земляних робіт на своїй присадибній ділянці натрапив на металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас. Чоловік одразу ж викликав рятувальників.

На місце події прибули фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які ідентифікували небезпечну знахідку, як мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни. Під час обстеження

22 Березня 2017 12:05До сторіччя Української революції

Перше засідання Центральної Ради

22 (9) березня 1917 року відбулося перше запротокольоване засідання Української Центральної Ради та випущено її звернення до народу.

Після сформування Української Центральної Ради та її керівництва, що стало наслідком компромісу між молодшим і старшим поколіннями українського національного руху, 21 (8) березня рада Товариства українських поступовців поширила звернення «До українського громадянства», безпосереднім автором якого був Сергій Єфремов, за підписами всього проводу ТУП.

«Слушний час прийшов. Україна, віками пригнічена, зведена до етнографічної маси, окрадена й позбавлена всього

22 Березня 2017 08:27Рада регіонального розвитку

Можемо переходити від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку України – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно

22 Березня 2017 08:16Засідання Оргкомітету

Триває підготовка до проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

21 березня відбулося перше засідання Організаційного комітету з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі Конкурс).

На ньому розглянуто календарний план заходів та розроблено Порядок проведення першого туру Конкурсу.

Всі присутні ознайомилися з розподілом обов’язків між головою, заступником, секретарем та членами організаційного комітету Конкурсу.

Сектор управління персоналом
апарату районної державної адміністрації
21 Березня 2017 09:33Варто знати

Затверджено розміри компенсації для чорнобильців на 2017 рік

Наказом Міністерства соціальної політики України від 25 січня 2017 року № 111 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 16.02.2017 року № 217/30085) «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 рік» визначено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування на 2017 рік, які в Чернігівській області для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 становлять 398,40 грн, до категорії 2 – 199,20 гривень.

Управління соціального захисту
21 Березня 2017 09:05Рада регіонального розвитку

Податкову поліцію слід ліквідувати – Президент

Президент Петро Порошенко виступає за ліквідацію податкової поліції та створення Служби фінансових розслідувань як принципово нового, інтелектуально-аналітичного органу. Про це він заявив під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку.

Президент повідомив про домовленість до засідання Національної ради реформ, при активній участі Уряду, парламентського комітету, депутатів, експертів і громадськості, доопрацювати і розробити законопроект, який буде поданий Президентом

21 Березня 2017 08:59Брифінг в ОДА

Живи та працюй у селі – з житлом допоможуть

З 1999 року на Чернігівщині працює Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Лише минулого року за кредитні кошти свої господарські проблеми на суму майже 10 мільйонів гривень змогли вирішити 154 родини.

Детальніше про обласну програму „Власний дім”, що реалізується Фондом за участі бюджетів різних рівнів, розповів сьогодні очільник структури Олександр Буцко під час брифінгу в облдержадміністрації.

Довідково:

<<<1 - 11 з 4229>>>