<<<1 - 11 з 5209>>>


19 Березня 2018 16:29Освіта

На семінарі вчителі ділились досвідом та знайомились із особливістю проведення державної підсумкової атестації

На базі Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів англійської мови з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій».

Разом з учнями 4-А класу гості здійснили заочну подорож до Лондона під керівництвом молодого, але перспективного вчителя іноземної мови Оксани Харченко, та уявну екскурсію до музею Т.Г.Шевченка у Києві з випускниками 11 класу в супроводі

19 Березня 2018 15:15Декларантам

Про електронний сервіс чат-бот "Держслужбовець Тарас"

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» розроблений громадською організацією «Антикорупційний штаб» за сприяння Антикорупційної ініціативи ЄС (EU Anti-Corruption Initiative). Він надає покрокову інструкцію по заповненню електронних декларацій в форматі листування у Facebook Messenger (http://m.me/d.tarasbot) або Telegram (https://t.me/d_tarasbot), а також цілу низку супутніх порад, які стануть в нагоді при заповненні декларації.

Інструмент буде корисним усім декларантам, яких на сьогодні нараховується понад 1 мільйон осіб в Україні, в тому числі державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам Верховної Ради та місцевих рад, працівникам

19 Березня 2018 11:05Подія

Важливі питання життєдіяльності громади обговорили на сході села у Феськівці

16 березня відбулись загальні збори громадян села Феськівки.

У сході села взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, міський голова Геннадій Примаков, в.о. начальника управління, заступник начальника - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області

19 Березня 2018 08:39Актуально

Міжнародні партнери України не визнають вибори президента Росії в окупованому Криму – Глава держави

«Звичайно, що ми спостерігаємо і незаконні вибори – вибори президента Російської федерації. Незаконні на території окупованого Криму», - підкреслив Президент Петро Порошенко у коментарі під час державного візиту до Держави Кувейт.

Президент повідомив, що останні декілька днів мав інтенсивні міжнародні контакти. «І ми отримали запевнення щодо невизнання виборів президента Росії в Криму», - підкреслив він.

«І єдиний Президент, якого буде обирати Крим,

17 Березня 2018 12:33

Непоправна втрата: помер головний лікар Менської ЦРЛ Петро Петрович Хомрач

16 березня передчасно зупинилося серце Петра Петровича Хомрача, головного лікаря Менської центральної районної лікарні.

Менська земля втратила досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери, а сім’я – турботливого чоловіка та батька.

Петро Петрович народився в місті Мена 13 липня 1954 року. В 1977 році закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Вся його трудова діяльність проходила в Менській центральній районній лікарні. Він пройшов шлях від посади рядового лікаря, заступника головного лікаря до керівника закладу.

У 2001 році завдяки своїм гарним організаторським здібностям, професійно-компетентним якостям Петро Петрович був призначений на посаду головного лікаря.

Під його керівництвом Менська центральна районна лікарня стала взірцем серед районних лікарень Чернігівської області: проведено реконструкцію приміщень та відділень, придбано сучасне медичне обладнання, збудовано житловий будинок для медиків.

У січні 2007 року Менська центральна районна лікарня отримала вищу акредитаційну категорію, яку успішно тричі підтвердила - у 2009, 2013 та 2016 роках.

За підсумками проведеної роботи у 2011 році першою в області Менська центральна

16 Березня 2018 09:50Варто знати

Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію за кошти Фонду соцстрахування, збільшилась утричі

З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення. Про це повідомив голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

«Раніше лікувальні заклади заключали договори із Фондом, аби мати можливість направляти своїх пацієнтів на відновне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Хворому мало пощастити потрапити саме в ту лікарню, де цей договір був, щоб пройти реабілітацію за кошти Фонду, – говорить Володимир

16 Березня 2018 08:22Профорієнтація

Школярі ознайомилися з процесом виробництва книг

З метою надання допомоги школярам у виборі майбутньої професії 15 березня Менським районним центром зайнятості в рамках проекту «Обери професію - обери майбутнє» для учнів 9-А класу Менської районної гімназії була організована та проведена професіографічна екскурсія на підприємство ТОВ «Домінант», де виготовляється поліграфічна продукція.

Один з керівників товариства Анатолій Скиба розповів екскурсантам про професійний склад працівників товариства, про технологію виготовлення бланків, книг, журналів, буклетів та побажав учням гімназії не гаяти часу, а вже сьогодні використовувати його з максимальною користю для пошуку свого покликання, примноження необхідних

15 Березня 2018 14:53Штормове пепередження

Увага! На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів 17 березня на Чернігівщині очікуються складні погодні умови: сніг та хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см), на дорогах ожеледиця, зниження температури вночі та вдень до 4-10 градусів морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.

До уваги водіїв! Погіршення дорожніх умов вимагає бути уважнішими на дорозі, обмежити швидкісний режим,

15 Березня 2018 12:25Подія

Навчання з питань цивільного захисту

15 березня у приміщенні райдержадміністрації викладачем навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проведено навчання з питань цивільного захисту за участю керівників та осіб, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації та планів локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки.

Слухачі були ознайомлені з нормативними документами з питань цивільного захисту та методикою підготовки та проведення навчань і тренувань на об’єктах.

Відділ з питань цивільного захисту,
взаємодії з правоохоронними органами та
15 Березня 2018 11:53Актуально

Уряд виділив українцям 400 мільйонів гривень на енергоефективність

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». У порівнянні з минулим роком утричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Невдовзі програма запрацює в державних банках — Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках,

14 Березня 2018 12:02Актуально

Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати вже наприкінці березня

З другої половини березня Пенсійний фонд України розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати — з 1 квітня. Пенсії перерахують з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень.

Варто зазначити, що пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС та інші).

Тож окремо звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.

Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (крім осіб

<<<1 - 11 з 5209>>>