<<<1 - 11 з 5449>>>


22 Червня 2018 15:54Вітання

Шановні державні службовці, колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Менщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. 

Бажаємо Вам здоров’я, натхнення,

22 Червня 2018 12:33До Дня державної служби

2018 РІК - РІК 100-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Своїм корінням державна служба України сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад.

Як окремий інститут національної держави державна служба в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, урегульованим законом, з уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а

22 Червня 2018 12:22Медицина

Запрошення на працевлаштування

Адміністрація КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» та особисто головний лікар Разнован Григорій Іванович вітає всіх випускників медичних закладів 2018 року із закінченням навчання в інтернатурі та запрошує на постійне працевлаштування лікарів за спеціальностями:

  • Хірургія
  • Анестезіологія
  • Неврологія
  • Педіатрія
  • Офтальмологія
  • Стоматологія

 

Щороку  в лікарні оновлюється матеріально-технічна база, закуповується сучасна апаратура, впроваджуються новітні

22 Червня 2018 11:44З нагоди

Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо...

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день на території України розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Сьогодні в районі вшанували пам’ять тих, хто загинув на полях битв Другої світової війни, кого замучили в концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим – життям. Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ветеранських та волонтерських організацій, громадськості поклали

21 Червня 2018 16:38Пам"ятні дати

Початок найкривавішої війни в історії українського народу

На світанку 22 червня 1941 року війська нацистської Німеччини та її союзників перетнули кордон СРСР. Червона армія набагато перевищувала Вермахт за кількістю особливого складу та техніки, але її керованість була значно нижчою.

У ході прикордонних боїв у районі Дубна, Луцька та Бродів радянські механізовані корпуси були розбиті. Червона армія почала відступ до Дніпра. Подальші бойові дії на території України у 1941 році перетворилися для радянських

21 Червня 2018 16:00Пам"ятні дати

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

21 Червня 2018 15:53Актуально

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

З липня змінюється система фінансування медичних закладів первинної допомоги: поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» — платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулася за допомогою. Особа підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава — сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців уже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

Гроші за кожного пацієнта

З середини липня перші 149 комунальних медзакладів, які уклали угоди з Національною службою

21 Червня 2018 15:38Актуально

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував програму «Україна без контрабанди», що триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.

— Ми сформували план боротьби з контрабандою. Маємо десятки мільярдів гривень, які «схемщики» виводять за межі українського

21 Червня 2018 14:33Подія

Валерій Щукін долучився до практики навчань з територіальної оборони

У тактичних навчаннях «Північна фортеця-2018», які триватимуть в області до 27 червня, пройшли вишкіл і голови районних державних адміністрацій. Навчання проводять повним складом бригади територіальної оборони. У їх ході активно використовується досвід подібних військових підрозділів країн Балтії та скандинавських держав.

За дорученням голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча протягом двох днів — 19-20 червня — тривали збори керівного складу бригади ТО. До навчань долучились голови райдержадміністрацій. Вони відпрацьовували теорію та практику захисту кордонів області силами територіальної оборони: бойові стрільби, спільні заняття

20 Червня 2018 11:48Варто знати

Оn-line: легко, зручно та ефективно!

      З метою вдосконалення якості обслуговування громадян в Чернігівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України запроваджено дистанційну послугу Skype-зв’язку.

       Сучасна інформаційна послуга надає можливість громадянам оперативно отримати відповіді на поставлені запитання. Скориставшись допомогою дітей чи онуків, сьогодні пенсіонери, не виходячи з дому, можуть у зручний спосіб отримати консультацію фахівця, у тому числі у відео-режимі. Наші фахівці охоче нададуть Вам консультацію з будь-якого пенсійного питання!

Запрошуємо Вас скористатись послугою

20 Червня 2018 10:08Навчання резервістів

Валерій Щукін бере участь у зборах керівного складу територіальної оборони

У рамках проведення тактичних навчань «Північна фортеця-2018», що нині тривають на теренах області, сьогодні, 19 червня, відбулися збори керівного складу територіальної оборони — голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, координовані головою обласної держаної адміністрації Валерієм Кулічем.

Крім того, очільник виконавчої влади в області знайомився з умовами побуту резервістів, відвідав пункт прийому особового складу оперативного резерву. А голови РДА скористалися можливістю поспілкуватися з резервістами, призваними з районів області.

Керівники територіальної оброни переконалися, що для перебування і виконання

<<<1 - 11 з 5449>>>