<<<1 - 11 з 4854>>>


17 Листопада 2017 15:15Актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали

17 Листопада 2017 10:57Подія

Напередодні професійного свята вшанували працівників сільськогосподарської галузі району

17 листопада у приміщенні райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Фахівців сільськогосподарської галузі району вітали голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, начальник відділу АПР райдержадміністрації Григорій Слобода, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений.

«Завдяки вам, трудівникам села, Менщина розвивається та наповнюється бюджетом. Нарощування обсягів виробництва зерна та іншої продукції

17 Листопада 2017 09:00Вітання

Шановні трудівники села!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

У цей святковий день ми вклоняємося тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Ваш внесок у добробут рідного краю – безцінний. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Бажаємо всім сільським трудівникам Менщини щастя, добробуту і достатку, оптимізму, витримки і снаги, щоб результати вашої праці гідно цінувалися, а продукція завжди мала гарний попит. Нев’янучого вам здоров’я, довголіття, незгасної щедрості душі і серця, миру і злагоди в родинах.

Голова районної державної адміністрації В.М.Щукін

16 Листопада 2017 12:06Мовою статистики

До Дня працівників сільського господарства

Завершуються польові роботи аграріїв і наближається їх свято – День працівників сільського господарства. Сільським господарством в області займалися 1041 підприємство, у т.ч. 524 фермерських господарств. В аграрній галузі зайнято майже 24 тис. штатних працівників, з них 17,1 тис. чоловіків та 6,5 тис. жінок. Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції країни за 9 місяців цього року становила 3,6%.

Аграрії області мають такі здобутки: на початок листопада всіма категоріями господарств зібрано 2,3 млн.т зерна, реалізовано на забій 48 тис.т живої ваги худоби та

16 Листопада 2017 11:17Актуально

Новенькі ноутбуки для сімейних лікарів

19 жовтня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». Медична реформа ще тільки стартувала, а сімейні лікарі Менщини продовжують «озброюватись» оргтехнікою.

Відомо, що для роботи сучасного лікаря необхідні не тільки медичні інструменти та обладнання, а й комп’ютерне забезпечення.

Комп’ютеризація лікарських амбулаторій дозволить своєчасно створити реєстр пацієнтів, що передбачає підписання

16 Листопада 2017 10:55Заняття для лікарів

Про доцільність щеплення від грипу

Щороку мільйони українців потерпають від сезонного грипу. Ні для кого не секрет, що саме на осінньо-зимовий період припадає більшість випадків такої поширеної, часто небезпечної хвороби, як грип. Тож уже зараз час подумати про свій можливий захист від інфекції. Вакцинація є найкращим профілактичний засобом від цієї традиційної хвороби холодної пори року.

Найбільш правильно зробити щеплення у жовтні-листопаді, ще до початку епідеміологічного сезону. Адже захисні антитіла починають формуватися приблизно через 2 тижні

16 Листопада 2017 09:43Подія

Менський район відзначено пам"ятним Дипломом переможця трудового суперництва в зоні Полісся за зайняте друге місце

Цієї неділі, 19 листопада, працівники сільського господарства України відзначатимуть професійне свято. Офіційні ж урочистості з цієї нагоди в обласному центрі відбулися напередодні – 15 листопада – у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

З вітальними словами до учасників зборів звернулися, зокрема, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

«У ці осінні дні ми традиційно відзначаємо День працівників сільського господарства. Це – свято всіх,

15 Листопада 2017 09:06Прес-брифінг в ОДА

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача

20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато будівництво приміщення під нього.

Читати також: У Чернігові

13 Листопада 2017 15:55Актуально

Проводяться роботи по реконструкції спортивного комплексу у місті Мена

Даний проект реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з районним бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько 3 мільйонів гривень, з яких 2700 тис. грн – кошти ДФРР, 300 тис. грн. – кошти співфінасування з місцевого бюджету.

На даний час оплачено 30% коштів на проведення будівельно-монтажних робіт, що складає 780 тис. грн.

На час ремонту заняття у спортивних секціях не припиняються. Для тренувань визначені спортивні зали місцевих шкіл та пристосоване приміщення районного Будинку культури.

13 Листопада 2017 14:56Повідомлення

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено

13 Листопада 2017 11:27Актуально

Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні

Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашої країни. «День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», - наголосив Глава держави.

За словами Президента цей конкурс, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом

<<<1 - 11 з 4854>>>