<<<12 - 22 з 5657>>>


16 Жовтня 2018 08:50Подія

До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначається відразу декілька свят: державні - День захисника України, День українського козацтва, та релегійне - Покрова Пресвятої Богородиці. Це закономірно, адже Пресвята Богородиця є заступницею українського воїнства, козаки віддавали їй особливу шану, бо вважали своєю покровителькою.

В цей день з нагоди свят у смт Березна відбулись урочисті заходи, на яких особливі слова подяки звучали на адресу наших воїнів, що боронили і боронять українську землю.

Голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови райдержадміністрації

16 Жовтня 2018 08:16Зайнятість

Покрова Пресвятої Богородиці: традиції, обряди та звичаї

В рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» 12 жовтня в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели семінар для безробітних на тему «Покрова Пресвятої Богородиці: традиції, святкування обряди та звичаї».

 Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх із історією виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці, святковими традиціями та обрядами.

День Покрови – одне зі знаменних християнських свят. Відомо, що свято Покрови було на Січі найвеличнішим.

12 Жовтня 2018 15:39Подія

З повагою і гордістю до захисників України

З нагоди Дня захисника України та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, сьогодні у адміністративному приміщенні районної ради відбувся урочистий захід.

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник засвідчили свою повагу й подякували почесним гостям свята – тим, хто в різні часи стояв на захисті нашої держави, і, хто сьогодні на

12 Жовтня 2018 08:30Вітання

Шановні жителі Менщини!

 

У день Покрови Пресвятої Богородиці наша держав відзначає День захисника України. Наше суспільство вшановує героїзм, мужність, незламність духу своїх захисників, військову історію та бойові традиції народу.

У цей день ми віддаємо шану тим, хто за покликом серця ставав і нині стає на захист рідної землі, – бійців усіх силових відомств, воїнів-добровольців, ветеранів, а також

12 Жовтня 2018 08:17Ювілей

Мої літа - моє багатство...

11 жовтня ювілейний 95-річний день народження відзначила шановна жителька села Городище Левенець Валентина Пилипівна.

У цей святковий день привітати ювілярку завітали директор територіального центру соціального обслуговування( надання соціальних послуг) Галина Лисенко, завідувач відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги Ольга Мусієнко та соціальний робітник Тамара Вонарх, яка регулярно відвідує та надає їй необхідні соціальні послуги.

Валентина Пилипівна одиноко проживаюча. Має сина та дочку пенсійного

10 Жовтня 2018 14:32Фінанси

Місцеві бюджети району за січень – серпень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 21,1 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 21,1 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 116,90%).

По базовій дотації район профінансований у сумі 5,6 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 145,9 млн гривень, що склало 96,1 відсотків  планових призначень звітного періоду.

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 39,1  млн гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної

09 Жовтня 2018 16:49Допомога

Чужого горя не буває

В зв’язку з пожежею на складах боєприпасів в смт. Дружба Ічнянського району головою Менської районної державної адміністрації Валерієм Щукіним о 4-30 було проведено оперативну нараду по питанню доставки в приймальний пункт евакуації смт. Парафіївка Ічнянського району із матеріального резерву Чернігівської обласної державної адміністрації матраців, карематів, рушників, простирадл та засобів гігієни.

Доставку матеріальних засобів в пункт призначення власним автомобілем здійснив місцевий підприємець Олег Жураковський.

09 Жовтня 2018 08:11Варто знати

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме: юридичні консультації, допомогу в оформленні документів,  представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

  • соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;
  • визнання фактів смерті, народження, реєстрації;
  • поновлення втрачених документів;
  • питання звільнення з підприємств в зоні проведення
08 Жовтня 2018 09:58Актуально

Безробітні ознайомились із новими правилами отримання житлової субсидії

         3 жовтня в залі засідань Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних за участю начальника відділу надання субсидій Управління соціального захисту населення Менської РДА Оксани Зінченко.

         «У нових правилах призначення субсидій з'явилася вимога щодо необхідності сплати єдиного соціального внеску не менш як за три місяці за період, за який враховуються доходи. Крім цього, враховується певний умовний дохід таких осіб. Нам необхідно

08 Жовтня 2018 09:50Ювілей

95 років відзначила жителька Покровського

         5 жовтня відзначила свій 95-річний ювілей шановна жителька села Покровське Маринченко Ольга Олександрівна.

         Привітати ювілярку з визначною подією завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, голова сільської ради  Геннадій Биндюк, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галина Лисенко та працівники територіального центру,  голова ветеранської організації села Покровське.

          Ольга Олександрівна

05 Жовтня 2018 09:29З нагоди

Є професія у світі – серце віддавати дітям!

4 жовтня з нагоди професійного свята педагогічних працівників в Березнянському будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості.

Педагогів району щиро і сердечно вітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, голова профспілкового комітету освітян району Віктор Кулагін. Усі вони дякували вчителям за професіоналізм, невтомний творчий пошук, самовідданість,

<<<12 - 22 з 5657>>>