<<<12 - 22 з 5042>>>


15 Січня 2018 15:26Подія

Підопічних Стольненського відділення стаціонарного догляду вітали з Новим роком

12-го січня аматори сцени Стольненського будинку культури привітали з Новим роком дідусів і бабусь, які перебувають у Стольненському відділенні стаціонарного догляду для осіб постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Вітання проходили під гаслом "Шануймо старість доки самі молоді". Учасники колективу "Дивограй" та танцювального колективу "Перлина" дарували пісенні та танцювальні новорічні номери. Також підопічним відділення були вручені солодощі.

За інформацією територіального центру
соціального обслуговування
15 Січня 2018 11:44Подія

Чергові збори Чернігівського земляцтва у Києві

Делегація Менського району, яку очолили голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник, 12 січня взяла участь в традиційних щорічних зборах громадської організації «Чернігівське земляцтво» у м. Києві, що відзначила цьогоріч свою 22-у річницю.

Як завжди, в гостинному Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті столиці, зібралися кияни — уродженці Чернігівщини, гості з усіх районів нашої області. У холі були розміщені фотовиставки з життя земляцтва за 22 роки його існування.

Розпочалося зібрання під проникливий

15 Січня 2018 11:35Варто знати

Про відновлювальне лікування за кошти Фонду з 01.01.2018

З  01.01.2018 запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм (Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений  постановою правління Фонду від 13.07.2017№ 39).

А саме, застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.

Застрахована особа з порушенням перебігу

15 Січня 2018 11:04Медицина

В КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» створено лікувально-діагностичне відділення

В КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» продовжується робота по удосконаленню організації надання медичної допомоги населенню, забезпеченню якості лікувально-діагностичного процесу.

З 01 січня 2018 року наказом головного лікаря створено приймально-діагностичне відділення. Відділення працює в цілодобовому режимі, у будь-який час дня і ночі пацієнти мають змогу отримати необхідну допомогу та скерування для подальшого лікування.

Для забезпечення роботи приймально-діагностичного відділення є всі необхідні кабінети: кабінет прийому

15 Січня 2018 10:54Звертаємо увагу!

Постраждалі від домашнього насильства - суб’єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу

7 січня 2018 року набрали чинності зміни до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», якими, зокрема, до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу віднесено осіб, постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Відтепер дана категорія осіб, має право скористатися безкоштовною правовою допомогою для здійснення захисту в державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складення документів процесуального характеру.

Звернення про надання

12 Січня 2018 10:33Свято

Дитячі щедрівки

Театралізоване дійство "Щедрик-ведрик" традиційно під Старий Новий рік відбулось у Менській районній дитячій бібліотеці.

На свято зібралися маленькі читачі книгозбірні разом з мамами, татусями та бабусями. Вечір розпочали вихованці колективу "Співоча пташка" зі своєю обрядовою поезією та піснями.

Потім присутніх розважала "Вередлива кізонька" - інсценівка, підготовлена бібліотекарями дитячої бібліотеки. Щирим дитячим сміхом, щедрівками, засіванками заповнилась читальна зала бібліотеки.

Ще більшої радості додами малечі подарунки від депутатів районної ради з комісії з питань регламенту,

12 Січня 2018 10:05Подія

Восьмеро дітей з району побували на обласному святі Новорічної ялинки

Море посмішок, солодкі подарунки, веселі казкові герої та споглядання новорічної казки — так вже традиційно дітлахи зустрічають обласне свято Новорічної ялинки. Дійство відбулося 10 січня в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

З різних куточків Чернігівщини, щоб поспілкуватися та сфотографуватися з відомими книжковими персонажами, з’їхалися представники багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування; діти з родин переселенців

12 Січня 2018 08:09ProZorro

Закупівлі через ProZorro: економія бюджетних коштів в сумі 726,9 тис.грн.

З метою забезпечення ефективності функціонування системи публічних закупівель, створення конкурентного середовища у цій сфері та недопущення порушення законодавства, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 липня 2016 року №408 «Про здійснення публічних закупівель» прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.08.2016р «Про здійснення публічних

11 Січня 2018 12:49Актуально

11 Січня 2018 12:24Наші традиції

«Лялька-мотанка: що ми знаємо про прадавній сакральний оберіг українців»

Таку тему розглядали учасниці інформаційного семінару «Жінка на ринку праці», що відбувся 10 січня в Менському районному центрі зайнятості

Фахівець Зоя Ганнущенко розповіла про ще один із найдревніших символів, який з давніх часів супроводжував наших предків. Ляльку-мотанку мати клала до колиски немовляті, а потім у скриню із рушниками та сорочками, коли донька заміж виходила. Мотанка оберігала і оберігає оселі українців. Мовчазна лялька береже таємниці цілого роду, адже переходить із покоління в покоління, від матері до дитини.

Мотанку робили із старого одягу – спідниць, вишитих сорочок членів родини. Створюючи ляльку, жінка вкладала у неї щирі почуття. Робили її на щасливу долю, на міцне здоров’я чи шлюб. Тому вважається, що лялька має сильну енергетику

11 Січня 2018 11:49Соціальний захист

Протягом 2017 року програмою житлових субсидій скористались 13,6 тисяч жителів району

В умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги Уряд постійно дбає про незахищені версти населення.

В жовтні 2017 року управлінням соціального захисту населення Менської райдержадміністрації без додаткового звернення громадян було проведено перерахунок житлових субсидій на опалювальний період 2017-2018 рр. 8,9 тисячі домогосподарств.

Крім цього, 4,9 тисяч осіб отримали кошти в результаті монетизації невикористаних сум субсидій на загальну суму 3,2 мільйона гривень.

Дізнатися про порядок надання житлових субсидій та отримати консультації, можна звернувшись безпосередньо до управління соціального захисту населення або на телефон гарячої лінії 3-14-74.

Управління
<<<12 - 22 з 5042>>>