<<<12 - 22 з 5303>>>


17 Квітня 2018 09:51На часі

Інформація про сімейних лікарів Менського району

У квітні розпочалася національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно обрати свого лікаря (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування.

КЗОЗ "Менський центр ПМСД" надає інформацію про сімейних лікарів району.

Якубенко Олег Миколайович

Сімейний лікар Менської лікарської амбулаторії

Стаж роботи за спеціальністю - 29 років

Кваліфікаційна категорія - перша

Адреса прийому: Чернігівська область, м. Мена, вул. Шевченка, 76

Номер кабінету: 29

Графік роботи: Пн, Вт, Чт, Пт 8-30 - 15-00 прийом в амбулаторії,

17 Квітня 2018 08:43Варто знати

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці

Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам у підписанні

17 Квітня 2018 08:14Актуально

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
16 Квітня 2018 15:52Актуально

Реформування «Укрпошти» на Чернігівщині – у полі уваги уряду

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у відповідь на звернення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча під час селекторної наради з областями про впровадження реформи децентралізації та реалізації пріоритетних проектів у 2018 році.

«Це питання дуже болюче для Чернігівщини – «Укрпошта» хоче скоротити майже 1600 людей і, фактично, не враховує у реформуванні своєї системи об’єднані територіальні громади – новий адміністративно-територіальний устрій, – звернувся до Віце-прем’єр-міністра голова облдержадміністрації. – Питання

16 Квітня 2018 14:11Актуально

Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатно

Фонд соціального страхування України реалізував програму фінансування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що необхідні потерпілим на виробництві, в обсязі 100% потреби. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков. Упродовж 2017 року за рахунок коштів Фонду лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах було забезпечено 18 965 осіб, у тому числі 910 внутрішньо переміщених осіб.

За словами Євгена Баженкова, програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення

16 Квітня 2018 10:34На часі

Розпочалися роботи з весняного прибирання та благоустрою

13 квітня в рамках проведення місячника з благоустрою та озеленення на території району було організовано генеральне прибирання. Державні службовці, трудові колективи організацій та установ працювали на своїх закріплених територіях, упорядковували кладовища, пам'ятники та пам'ятні знаки загиблих захисників Вітчизни, прибирали парки, стадіони, захисні смуги тощо.

Працівники районної державної адміністрації та районної ради облаштовували територію біля місця своєї роботи. У ході заходу була прибрана газонна зона, скопані клумби та побілені бордюри.

Жителі району теж наводять лад на подвір’ях і біля власних будинків, висаджують дерева, облаштовують квітники.

Місячник з благоустрою і озеленення тільки розпочався,

13 Квітня 2018 10:45Подія

Виступ Президента України на відкритті 11-го Київського Безпекового Форуму

Шановні панове Прем'єр-міністри!

Шановні і дорогі іноземні гості!

Шановні пані та панове,

Для мене велика приємність і велика честь відкрити 11-ий Київський Безпековий Форум.

Дякую всім друзям України за те, що сьогодні ви з нами в цій залі. Бо бути разом у цей непростий для України – я сприймаю вашу присутність тут як прояв підтримки України та прояв солідарності з Україною.

13 Квітня 2018 09:22Подія

«Великодній кошик»

Під такою назвою в Покровській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася ярмарка-виставка, приурочена традиційному весняному святу.

Захід супроводжувався презентацією виробів, виготовлених учнями за допомогою технік хенд мейд (зроблені власноруч).За інформацією відділу освіти
райдержадміністрації
13 Квітня 2018 08:23Актуально

Євген Баженков: Фонд соцстрахування збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві на 40,6%

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України в цьому році, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність в різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На ці цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

«Працююча людина має бути впевненою в тому, що вона отримає медичну допомогу та фінансову підтримку у разі втрати здоров’я під час виконання трудових обов’язків. Для цього ми проводимо послідовну роботу щодо підвищення ефективності усієї

13 Квітня 2018 08:19Актуально

Володимир Саєнко: потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування – його оплачує Фонд соцстраху

Фонд соціального страхування України 100-відсотково фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, у тому числі здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Про це повідомив голова правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко.

Так, за 2017 рік в закладах охорони здоров’я за рахунок коштів ФССУ було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 11 517 потерпілих на виробництві. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах забезпечено 18 965 осіб, у тому числі 910 внутрішньо переміщених осіб.

«Потерпілі на виробництві, особи з інвалідністю

12 Квітня 2018 14:39Актуально

В області рятувальники перевірять понад тисячу громадських закладів

По всій країні наразі тривають перевірки громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Вже виявлено понад 15 тисяч порушень. Державна служба України з надзвичайних ситуацій наполягатиме на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Ініціатор перевірок — Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман — вимагає наведення ладу в закладах, що нехтують безпекою громадян.

— Недотримання правил безпеки призводить до жертв. Ми на сьогодні маємо справу з безвідповідальністю, з якою миритися не збираємось, — заявив Глава Уряду під час засідання Кабміну.

Голова

<<<12 - 22 з 5303>>>