<<<12 - 22 з 4854>>>


10 Листопада 2017 16:35Подія

Про реформування дорожньої галузі — на всеукраїнському круглому столі в Мінінфраструктури

Круглий стіл на тему: «Реалізація інфраструктурних проектів при формуванні ефективних територіально-виробничих зв’язків та забезпечення поступового соціально-економічного розвитку: регіональний аспект» відбувся учора, 9 листопада, в Міністерстві інфраструктури України під головуванням його очільника Володимира Омеляна.

До обговорення питань порядку денного також долучилися представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного агентства автомобільних доріг, державних підприємств, міжнародних організацій та фінансових інституцій, очільники областей. Чернігівщину представляла

10 Листопада 2017 16:30Зайнятість

Усвідомлений вибір професії – одна з найважливіших передумов розвитку особистості.

Менський районний центр зайнятості продовжує проводити профорієнтаційні заходи для учнівської молоді з метою надання допомоги школярам у правильному виборі майбутньої професії в рамках проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє».

9 листопада фахівцями служби зайнятості були проведені інтерактивні профуроки на теми: «Світ професій: погляд у майбутнє» та «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху» для учнів 9-А класу Менської районної гімназії.

Спілкуючись

10 Листопада 2017 14:24Актуально

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції. Учора, 9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу держмайна. Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі

10 Листопада 2017 09:15Подія

Свято у тих, хто дарує його іншим

Вчора, 9 листопада, в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З професійним святом присутніх привітали голова районної ради Олександр Мисник, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олександр Карпенко, помічник народного депутата В. Давиденка Ігор Зелений.

Прозвучали найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури та з нагоди свята вручено почесні відзнаки.

Нагороджено:

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради:

- оркестрову групу аматорського народного ансамблю пісні і танцю «Менщина» КЗ «Менський районний будинок культури";

- ТЕРЕЩЕНКО Тамару Миколаївну,

10 Листопада 2017 09:14Подія

Глава держави: Японія є надзвичайно важливим стратегічним партнером і справжнім другом України

«Сьогодні маю велику честь відкрити виставку «Уявний путівник: Японія», яка представить українському глядачеві традиційне та сучасне мистецтво Японії. Відкриває для українців таку красиву і таку улюблену країну, як Японія. Ця подія вінчає собою Рік Японії в Україні», - сказав Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії.

Петро Порошенко нагадав, що ідея подібного масштабного проекту – проведення як виставки, так Року Японії в Україні, виникла у квітні минулого року під час його офіційного візиту у Токіо. Він зауважив, що тоді відбулись надзвичайно ефективні переговори з Прем’єр-міністром Сіндзо Абе і було досягнуто домовленостей про

10 Листопада 2017 08:04Зайнятість

Відбувся семінар для безробітних про умови служби у збройних силах України

Для підвищення поінформованості безробітних про умови служби в Збройних Силах України 9 листопада в приміщенні Менського районного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Семінар пройшов за участю старшого офіцера відділення комплектування Менського РВК старшого лейтенанта Андрія Горбача, який розповів про умови служби в ЗСУ, в тому числі про службу за контрактом, про зміни в структурі грошового забезпечення військовослужбовців

09 Листопада 2017 15:01Туризм

Розвиток туризму – одне із пріоритетних завдань районної влади

8 листопада делегація від Менщини у складі голови районної державної адміністрації Валерія Щукіна, голови районної ради Олександра Мисника, керівника апарату Менської районної державної адміністрації Вікторії Неруш та директора районної централізованої бібліотечної системи Інни Дудко презентувала своє бачення розвитку туризму та популяризації історико-культурного надбання Менського району в Новгород-Сіверській районній державній адміністрації.

Як зазначила керівник апарату Менської районної державної адміністрації Вікторія Неруш, основною метою діяльності органів виконавчої влади району, місцевих органів самоврядування було донести до жителів Менщини інформацію про свій рідний край - маловідомі сторінки історії, особливості побуту жителів сільських населених пунктів, мальовничі краєвиди та старовинні пам'ятки, оповиті легендами.

"Велика справа – знайти однодумців,

09 Листопада 2017 11:05Актуально

Уряд розробив законопроект щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес

У вересні цього року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців (у разі відсутності реальних загроз життю службовців) і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом.

Уряд уже запропонував рішення, яке законодавчо захистить права підприємців і унеможливить тиск на них. Відповідні законодавчі ініціативи будуть направлені до Верховної Ради України. Кабмін розраховує на їх ухвалення вже до кінця цього року.

Проект урядових змін до законодавства передбачає наступні важливі кроки:

Обов’язкова

09 Листопада 2017 09:46На часі

Розпочато роботи по реконструкції Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Після виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження відповідного конкурсного відбору, за рахунок коштів ДФРР та співфінансування з районного бюджету розпочато реконструкцію Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка включає в себе:

- демонтаж існуючого даху, монтаж нового каркасу із покриттям металочерепицею;

- оштукатурення та покриття стін будівлі ґрунтовкою та фарбою для запобігання їх руйнації.

На виконання робіт передбачено 1 418,8 тис. грн

Замовником робіт виступає управління капітального будівництва облдержадміністрації, а роботи виконує приватне виробничо-комерційне підприємство "Будсервіс".

09 Листопада 2017 09:26Фінанси

Місцеві бюджети району за січень - жовтень по загальному фонду поповнилися на 70,9 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 70,9 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 124,8%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 21,7 мільйона гривень, або на 44,1%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 10 місяців цього року отримано в сумі майже 34,0 мільйона гривень. Це на 8,3 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані

09 Листопада 2017 09:18Децентралізація

Обговорено питання перспективи створення Березнянської ОТГ та розподілу майна

7 листопада голова райдержадміністрації Валерій Щукін спільно із головою районної ради Олександром Мисником здійснили робочу поїздку до смт Березна.

У ході заходу відбулася зустріч очільників району з представниками Березнянської громади та суміжних населених пунктів. Проведення даного зібрання було ініційоване виконавчим комітетом Березнянської селищної ради.

Представників громад цікавило питання перспективи розподілу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району та його передачі до новоствореної ОТГ.

В основному мова йшла про те, яке майно буде передаватись, а яке залишатиметься у комунальній власності районної ради.

Валерій Щукін та Олександр Мисник проінформували

<<<12 - 22 з 4854>>>