<<<23 - 33 з 5834>>>


31 Січня 2019 12:41Нарада

Голова райдержадміністрації готується звітувати перед громадськістю

Відповідно до Закону України «Про державну службу» керівники органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадськості. Відповідно, звіт голови Менської райдержадміністрації попередньо заплановано на 22 лютого.

Сьогодні, голова райдержадміністрації Валерій Щукін зібрав на робочу нараду з питань підготовки  публічного

31 Січня 2019 12:22Пам’ятаємо

На Менщині вшанували загиблого бійця АТО Вадима Жеребила

Сьогодні, 31 січня, вшанували пам’ять славного сина України Вадима Жеребила, який загинув чотири роки тому внаслідок розриву снаряду під час виконання бойового завдання по охороні ТЕЦ міста Щастя Новоайдарського району Луганської області.

У вшануванні пам’яті полеглого героя взяли участь родини загиблих учасників АТО, голова районної ради Наталія Боюн, заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, працівники органів місцевого самоврядування,

30 Січня 2019 15:08Актуально

Урядом визначено розмір грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році

Для забезпечення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування 16 січня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету

30 Січня 2019 08:35Пам’ятаємо

Пам'ятаємо наших героїв

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був боєць добровольчого батальйону «Айдар» Вадим Жеребило.

31 січня минає четверта річниця з того дня, коли не стало такого сміливого, відважного Героя.

Вадим Жеребило назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності

30 Січня 2019 08:30Подія

Школярі вшанували пам'ять Героїв Крут

З нагоди відзначення річниці подвигу Героїв Крут в закладах загальної середньої освіти району відбулися  різноманітні заходи: класні години, тематичні виставки, виховні заходи, бесіди, перегляд кінофільму тощо.

Так, школярі Березнянського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів річницю подвигу Героїв Крут відзначили традиційним уроком пам’яті «Квіти у полі, та де Крути…», створили інформаційний стенд «День

29 Січня 2019 11:38

Візит Валерія Давиденка на Менщину

Минулого тижня Менщину відвідав Депутат Верховної Ради України Валерій Давиденко.   Розпочав візит з селища  Березна, відвідавши музичну школу. У ході зустрічі з директором та працівниками закладу  обговорили ряд питань стосовно існування та підтримки школи. А саме: проведення внутрішнього

29 Січня 2019 08:35Подія

29 січня Україна відзначає 101 річницю бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, відзначається 101 річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Перша незалежність

Ключовими подіями першого року Української революції 1917–1921 років стало утворення Української Центральної

28 Січня 2019 15:54Зайнятість

Меморандум про співробітництво – важлива соціальна ініціатива на користь дітей

Нещодавно,  було підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України.

Мета співпраці  – сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду,

28 Січня 2019 15:28Зайнятість

В Україні можлива служба в резерві замість призову на строкову

Для підвищення поінформованості безробітних громадян про умови проходження служби в Збройних Силах України в приміщенні Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар,  в якому взяли участь начальник штабу – старший лейтенант Андрій Горбач та старший солдат-механік радіо телефоніст Микола Білець.

Фахівець з профорієнтації Зоя Ганнущенко розповіла про стан ринку праці

28 Січня 2019 12:36

Пішов з життя Михайло Молодший

25 січня перестало битись серце Молодшого Михайла Парфентійовича: людини неординарної і творчої, людини з непростою долею та величезним життєвим досвідом, Почесного громадянина Менського району. 

Народився Михайло Парфентійович  12 жовтня 1923 року в селищі Березна. Закінчив 9 класів.

7 листопада 1943 року пішов на фронт. У грудні 1943 року був двічі поранений. Воював до закінчення

25 Січня 2019 16:01

Колегія райдержадміністрації за шкільною партою

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін провів виїзне засідання Колегії на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основна тема обговорення – реалізація державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Перед початком засідання члени Колегії відвідали фрагмент уроку у першому класі НУШ. Спочатку для гостей була запропонована руханка, а потім вони на власні очі переконались, як відбувається процес навчання школярів першого класу у створеному інноваційному середовищі.

<<<23 - 33 з 5834>>>