<<<23 - 33 з 5540>>>


07 Серпня 2018 17:18Актуально

Газопостачання в с. Куковичі - на контролі районної влади

Сьогодні на розширеному засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, розглядалось питання про відсутність газопостачання в с. Куковичі Менського району.

До обговорення даного питання долучилися представники обласної комісії ТЕБ та НС Болдирев С.М. та Кривенко В.Г., міський голова Примаков Г.А., директор ТОВ «Авангард» Орел О.Г., комерційний директор ТОВ «Авангард» Максименко О.І., представник ПАТ «Чернігівгаз»

07 Серпня 2018 08:42Варто знати

Встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України

З проблемою реєстрації дитини, народженої на тимчасово окупованій території, стикаються сотні громадян України. Довідки, що видаються медичними закладами та засвідчують факт народження дитини на території не підконтрольній Україні, відповідно до українського законодавства не породжують юридичних наслідків, а отже на підставі них не можуть бути видані свідоцтва про народження дитини.

 Що ж можна зробити у такому випадку?

Для вирішення такого питання батькам доведеться звертатися до суду з заявою про встановлення факту народження дитини.

Частиною 3 ст. 9 Закону України «Про забезпечення

06 Серпня 2018 16:54Оголошення

До уваги суб’єктів господарювання з питань вимог у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

21 серпня 2018 року о 10-00 год в приміщенні Менської райдержадміністрації відбудеться  семінар для суб’єктів господарювання з питань вимог у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Участь у семінарі безкоштовна.

Запрошуються суб’єкти господарювання, що працюють в сфері торгівлі харчовими продуктами.

Інформацію про учасників (ПІБ,  контактний телефон) та питання, які виникають у суб’єктів господарювання щодо виконання

06 Серпня 2018 09:32Герої не вмирають

Пам'яті Сергія Титаренка

Минають четверті роковини з дня загибелі нашого земляка — учасника антитерористичної операції Титаренка Сергія Миколайовича, який загинув 9 серпня 2014 року біля смт. Челюскінець Лутугинського району Луганської області захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. Похований 16 серпня 2014 року в Мені.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергій Титаренко нагороджений орденом “За мужність”

06 Серпня 2018 08:55Актуально

Ще понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі у II кварталі 2018 року

Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У II кварталі ц.р. ще 1107 родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у I кварталі цього року.

 

Загалом, вже 4660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 90 МВт станом на

03 Серпня 2018 17:12Герої не вмирають

У вересні йому б виповнилося тридцять шість…

«Ти будеш вічно в пам’яті людей,
яких любив і захищав.
 І до останньої хвилини
за них життя своє віддав!»
Євгенія Сущенко (мати Героя)

         Сьогодні минають треті роковини від дня загибелі на сході України нашого земляка Олександра Шумейка.

         У селі Киселівка на місці поховання учасника АТО відбулися меморіальні заходи. Біля могили Олександра зібралися рідні та близькі загиблого, односельці, приїхали родини загиблих воїнів, бойові побратими, представники районної влади, місцевого самоврядування, райвійськкомату.

         Щирими та теплими

03 Серпня 2018 08:25Офіційно

Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування

02 Серпня 2018 16:23Актуально

Увага! Тимчасові обмеження руху для вантажівок

Аби зменшити руйнування асфальтобетонного покриття доріг при температурі повітря вище +28 С, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області з травня цього року в денну пору доби застосовує обмеження та заборону руху автодорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. Крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Відтак, на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено

01 Серпня 2018 16:12Підсумки роботи

Валерій Куліч: У багатьох питаннях область стала лідером і прикладом для інших регіонів

Більш ніж три останні роки Чернігівську область очолював Валерій Куліч. Про підсумки роботи на посаді голова ОДА вже говорив з представниками чернігівських медіа на прес-конференції учора, 31 липня.

Наразі пропонуємо стислий узагальнений перелік зробленого із перспективами впливу на загальну соціально-економічну ситуацію в області у наступні роки.

Читати також: Валерій Куліч про підсумки роботи на посаді голови облдержадміністрації

 

Точки зростання в області за підсумками 3 років

Чернігівщина стабільно демонструє один з найкращих в Україні темпів реформи децентралізації – створені 37 самодостатніх громад, які отримали

01 Серпня 2018 16:05Ювілей

90-річна іменинниця із Покровського приймала вітання

 

      1 серпня відзначила свій 90-річний ювілей шановна жителька села Покровське Вовк Вікторія Михайлівна. Привітати ювілярку з визначною подією завітали директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галина Лисенко, завідувач відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги Ольга Мусієнко, соціальний робітник  Володимир Жила, представник сільської ради та  голова первинної ветеранської організації села Покровське Супрун Олександр.

У свої 

01 Серпня 2018 08:28Подія

Валерій Куліч про підсумки роботи на посаді голови облдержадміністрації

Указом Президента України Петра Порошенка №218/2018 від 30 липня 2018 року Валерія Куліча звільнено з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Щоб забезпечити громаді можливість отримати відомості з перших вуст, очільник виконавчої гілки влади області скликав прес-конференцію та поспілкувався з представниками ЗМІ.

Як зазначив посадовець, рішення піти з облдержадміністрації було виваженим та перебувало на розгляді у Глави держави ще з травня.

—  За більш як три роки моєї роботи створено чимало рейтингів про здобутки та промахи. Втім, реальну оцінку поставить громада.

Я щиро вдячний Уряду за тісну співпрацю. На Чернігівщині побували очільники усіх міністерств. Усе, чого вдалося досягти, – результат командної роботи, яка реалізовувалась на місцях безпосередньо ОДА, структурними підрозділами, командою голів РДА та органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом обласної ради. Багато у чому це також заслуга народних

<<<23 - 33 з 5540>>>