<<<23 - 33 з 5383>>>


15 Травня 2018 14:36Варто знати

Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) з державного бюджету.

Заявки приймаються з 10 травня до 15 листопада 2018 року Чернігівською регіональною комісією з надання фінансової підтримки СОК молочарського та плодово-ягідного напрямів

15 Травня 2018 10:55Подія

Менська районна Організація ветеранів України діє!

14 травня в смт. Макошино було проведено виїзне засідання Менської районної Організації ветеранів України, присвячене 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На засіданні були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Сергії Мурований, голова Менської районної Організації ветеранів України Раїса Москальська, начальник управління

15 Травня 2018 08:37Актуально

Новий сезон — нові правила: як зміниться розрахунок субсидії з 1 травня

За статистикою, на Чернігівщині нараховується близько 440 тисяч домогосподарств, 252,5 тисячі з яких отримувало житлові субсидії на кінець опалювального періоду. З 1 травня цього року зазначена державна допомога розраховуватиметься но-новому.

Про урядові нововведення детально розповів сьогодні, 14 травня, під час прес-брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін.

Відтепер субсидія призначатиметься двічі на рік: у травні (на неопалювальний

14 Травня 2018 15:04Актуально

Грантовий дайджест на травень

Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації розробив грантовий дайджест "Будь у курсі подій, дій!" на травень 2018 року, в якому розміщено добірку грантових програм у сфері соціального розвитку та демографічних ініціатив.

14 Травня 2018 14:25Актуально

Щодо захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу регіону

На виконання рішення Кабінету Міністрів України в Чернігівській області поновлено діяльність оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу регіону.

Телефони для повідомлень про спроби рейдерських захоплень:

- (0462) 77-44-88 (приймальня Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00);

- (0462) 67-64-50 (черговий Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, цілодобово);

11 Травня 2018 15:36Актуально

Уряд запускає прозоре й ефективне роздержавлення держпідприємств

Чесний і відкритий продаж державних підприємств, які не є стратегічними, дозволить залучити в Україну дотикові інвестиції і стане потужним ударом по корупції.

10 травня Кабінет Міністрів ухвалив низку постанов, які дають змогу практично реалізувати норми нового Закону «Про приватизацію державного і комунального майна». Прем’єр-міністр вважає одним із головних завдань роботи Уряду ліквідацію корупції в державному секторі. В державній власності мають залишатися лише стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. На цих підприємствах має бути запроваджено якісне і прозоре управління.

11 Травня 2018 15:14Подія

У Чернігові урочисто відкрили радіотерапевтичний корпус обласного онкологічного диспансеру

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Щукін спільно із головою районної ради Олександром Мисником взяли участь в урочистому відкритті радіотерапевтичного корпусу Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Довідково: Менський район активно долучився до збору коштів для придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення.

Загалом зібрано 304,2 тис.

11 Травня 2018 09:10свято

День матері - одне з найбільш зворушливих свят

Для кожного з нас День матері одне з найбільш зворушливих свят. З раннього дитинства і до останніх днів ми несемо в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка завжди все зрозуміє, простить, підтримає, пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що. І в цей травневий день, в День матері, ми можемо подякувати нашим мамам за все добро, яке вони для нас зробили.         

Святкова виставка у фойє бібліотеки має назву «Селфі з мамою», адже зробити спільне фото з матусею – це ще одна нагода

10 Травня 2018 16:48Повідомлення

Пільгові кредити на житло

Чернігівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в межах обласної програми «Власний дім» надає довгострокові пільгові кредити під 3 % річних для будівництва, добудови, реконструкції, придбання житла або будівництва інженерних мереж у сільській місцевості.

Консультацію щодо пільгового кредитування кандидати у Позичальники можуть отримати у кредитному відділі Фонду за адресою представництва:

м.Чернігів, вул..Малиновського, 32-Б,

тел..69-37-97, 69-37-85, 067-460-79-75.
 

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті Фонду:

chfond.at.ua

10 Травня 2018 08:18Варто знати

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі

Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

Як роз’яснив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков, у разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій

10 Травня 2018 08:03Подія

До 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за ініціативи громадських організацій: районної ради ветеранів та районної організації Спілки воїнів-афганців, відбулось покладання квітів до Обеліску Слави, пам’ятних дошок на Алеї Героїв та пам’ятника невідомому солдату.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник та інші посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації

<<<23 - 33 з 5383>>>