Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Головне завдання бібліотеки - відновити читання в сім'ї, об'єднати її навколо книги

12 листопада 2014

Нещодавно на сімейних посиденьках у дитячій бібліотеці розмова йшла про сімейне читання, адже дитяча бібліотека якраз і працює за цією програмою. Наше завдання - відновити читання в сім'ї, об'єднати її навколо книги. Адже саме батьки є першими і головними посередниками між книгою і маленькою людиною. Дітки, що зростають серед книг, звикають до читання, як каченята до плавання.

Багато добрих порад почули мами, а одна - найкорисніша - своїм прикладом показувати любов до книги, відпочивати з книгою, читати для душі. Бібліотекарі провели огляд літератури, яка на сьогодні користується найбільшим попитом.

Зупинилися на письменниках - лауреатах конкурсу "Коронація слова", бо сьогодні престижно читати сучасну українську прозу. Мами познайомилися з творчістю Дари Корній, Володимира Лиса, Люко Дашвар, Світлани Талан, Олени Печорної та ін.

А ще присутні дізналися про чернігівську дитячу письменницю Маргариту Бордонос, книги якої нещодавно придбала бібліотека. Малеча була задоволена ляльковими виставами "Колобок", "Їжак та Ведмідь".За інформацією районної дитячої бібліотеки