Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Вітання голови райдержадміністрації А.В. Соломка з Днем місцевого самоврядування

06-12-2010 09:06

Шановні члени територіальних громад, депутати місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування!

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування України покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, добробут жителів міст, селищ і сіл. Незважаючи на всі труднощі та проблеми, наше самоврядування цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства. Більшість органів місцевого самоврядування Менщини виправдовують довіру наших громадян. Свідченням цього є повторне обрання багатьох селищних і сільських голів, депутатів, які дбають про ефективне використання бюджетних коштів, здійснення важливих регіональних програм, залучають виборців до участі в управлінні місцевими громадами.

Я вірю, що майбутнє – за сильним місцевим самоврядуванням. Розвиток найближчої до громадян влади за європейськими зразками – це наш визначальний орієнтир.

Зичу всім представникам місцевого самоврядування міцного здоров"я, успіхів, оптимізму, наснаги! Хай ваш високий професіоналізм, відповідальність і надалі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту громадян.