Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Благодійний фестиваль "Золотий Фенікс"

06-12-2010 11:57

4 грудня в Менському районному Будинку культури відбувся 15-й благодійний фестиваль «Золотий Фенікс», організатори якого Менський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

Цього року від розповсюдження благодійних квитків виручена рекордна сума коштів – 9661 грн, які на протязі року будуть надаватися родинам, що опинились в складних життєвих обставинах, дітям з особливими потребами, творчообдарованим дітям та молоді.На заході з вітальними словами виступали голова Менської райдержадміністрації Соломко А.В. та голова районної ради Роговенко В.І. Учасниками були 11 творчих колективів Менського району та гості з Ніжина: танцювальний колектив студентів Ніжинського Державного університету ім. Гоголя «Беллатрекс», танцювальний колектив «Альтана» Ніжинського Центру дітей та юнацтва, виконавці з Прилук: Олександр Дубовик, Юлія Журавльова, Оксана Маслік, Вадим Мастіка. Всього більше 250 творчих дітй та молоді.

Глядачі отримували приємні сюрпризи, подарунки та призи за участь в творчих конкурсах, малеча – повітряні кульки, а всі учасники – солодощі та пам"ятні дипломи учасника фестивалю.