Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Презентація ПАК «Профорієнтаційний термінал»

09-12-2010 15:50

Служба зайнятості розгортає профорієнтаційну роботу принципово нового формату, в якому акценти зміщено від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного.

З метою забезпечення якісного функціонування системи професійного інформування населення, у тому числі учнів загальноосвітніх навчальних закладів, Державним центром зайнятості розроблено інноваційний проект "Профорієнтаційний термінал", спрямований на забезпечення інформативності, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді.

9 грудня в Менській районній гімназії презентацію роботи Терміналу провели директор Менського РЦЗ Тамара Кот та головний спеціаліст Менського районного центру зайнятості Юрій Стальниченко. На презентації були присутні заступник голови Менської РДА О.П. Мисник, заступник голови районної ради В.В. Лях, начальник відділу освіти Менської РДА Л.В. Литовченко, директор Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді В.В. Неруш, директор менської районної гімназії М.Д. Кадушко, представники засобів масової інформації, вчителі та інші.