Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Листівка новорічна: крізь роки

12 січня 2015

В приміщенні читальної зали дитячої бібліотеки до новорічних свят розвернуто виставку-коллаж "Листівка новорічна: крізь роки".

На виставці представлені вітальні листівки до Нового року та Різдва Христового. Листівки датовано з пятидесятих років минулого століття до сьогодення. Тут можна прослідити історію листівки, побачити зміни, яких вона зазнала, пройшовши крізь роки. Представлено листівки одинарні та подвійні. об'ємні, мальовані, друковані, з фото, з тисненням, з позолотою, виготовлені із застосуванням різноманітних технологій. На виставці розміщені листівки різних країн.

Хоча інформаційні технології зробили можливим вітання миттєвим, але дивлячись на різноманітність та вишуканість сучасних листівок стає зрозумілим, що традиція вітання паперовою листівкою повертається.

А ще читальну залу дитячої бібліотеки прикрашає казкова виставка новорічних виробів вихованців гуртків МРЦДЮТ "Сувенірний" (керівник Дубницька І. М.) та " Бісероплетіння" (керівник Рубаха Л. В.).За інформацією районної бібліотеки