Менська РДА
АнонсиДопомога учасникам АТО

Назад

Нормативні документи

Ппостанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. №200 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням"

ПОРЯДОК ТА УМОВИ виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

Рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 30 березня 2016 року "Про надання пільги по оплаті за навчання дітям учасників АТО"Розпорядження від 22 березня 2017 року № 128 "Про створення робочої групи по встановленню пам’ятного знака учасникам антитерористичної операції "Протокол засідання робочої групи по встановленню пам’ятного знака учасникам антитерористичної операції від 28.03.2017 року"Гаряча лінія" для учасників АТО

До уваги військовослужбовців, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України!

З метою якісного та оперативного вирішення проблемних питань, пов’язаних з наданням статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України створена робоча група, яка працює щодня, крім суботи та неділі з 8.00 до 19.00.

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу УБД військовослужбовцям – учасникам АТО можна звертатись на «гарячу лінію» робочої групи комісії по телефону – (044)-271-10-37,

а також звертатись на електронну адресу – (ubdsv@mil.gov.ua ).

Інформаційна брошура „На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація”

Із текстом брошури можна ознайомитись тут

Куди звертатись у Менському районі?


З питань соціального захисту та пільг:

Управління соціального захисту населення Менської райдержадміністрації,

начальник управління Роговенко Володимир Іванович,

контактний телефон: (04644) 2-15-39

З питань медичної допомоги:

Комунальний заклад охорони здоров’я "Менська центральна районна лікарня" Менської районної ради,

керівник закладу: Хомрач Петро Петрович,

контактний телефон: (04644) 2-14-51

Комунальний заклад охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради (КЗОЗ «Менський центр ПМСД»),

керівник закладу Корнієнко Наталія Іванівна,

контактний телефон: (04644) 3-34-50

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ


Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Державна служба) реалізовується державна політика у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції. Зокрема, реалізація та забезпечення відповідним фінансуванням наступних бюджетних програм:

- “Забезпечення протезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та (або) у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок”;

- “Здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення”;

- “Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та (або) у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок”;

- “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, (наприклад, на базі санаторію "Остреч" або санаторію "Феофанія");

- “Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням”;

- “Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)”.

У разі потреби, з метою отримання більш детальної інформації можна звертатися безпосередньо до Державної служби (пров. Музейний, 12, м. Київ, 01001. Тел. (044) 281-08-50, (044) 21-0-38. тел./факс (044) 281-08-57, e-mail:control@dsvv.gv.ua.

За інформацією Менського РВК


Забезпечення путівками до санаторно-курортних закладів:


Безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням – одна з пільг, передбачених законодавством для учасників бойових дій. Тож нею по праву можуть скористатися бійці АТО.

На сьогодні в області 63 учасники антитерористичної операції вже забезпечені відповідним санаторно-курортним лікуванням. Ще 195 бійців перебувають на обліку для отримання путівок.

Щоб отримати таку путівку, учаснику бойових дій (інваліду війни) необхідно стати на облік в управлінні соціального захисту населення за місцем реєстрації. Для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території, – в управлінні за місцем проживання.

Документи для постановки на облік: заява, медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Шановні бійці! Не втрачайте можливості пройти курс якісного лікування та оздоровлення. В області достатньо путівок до санаторно-лікувальних закладів різного профілю захворювання. Стосовно ж оформлення відповідних документів кваліфіковану допомогу нададуть місцеві управління соціального захисту населення.

Контактний телефон Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА – (0462)72-80-60.

За інформацією Департаменту соціального
захисту населення облдержадміністрації


Управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації повідомляє, що набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Особи, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни забезпечують в управлінні безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок.

Для взяття на облік на путівку особа чи її законний представник подає заяву, паспорт, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Телефон для довідок: 2-14-58.

ПАМ'ЯТКА УЧАСНИКАМ АТО (права, обов'язки та гарантії соціального захисту), листопад 2016 року

Назад28 Квітня 2017 12:10
27 Квітня 2017 10:44
25 Квітня 2017 10:24
21 Квітня 2017 17:08
20 Квітня 2017 15:43
12 Квітня 2017 15:09
27 Березня 2017 11:25
17 Березня 2017 16:29
13 Березня 2017 10:34
13 Березня 2017 10:10
24 Січня 2017 08:05
10 Січня 2017 11:09