Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old

30 листопада 2017

 

Контактна інформація

Фінансове управління райдержадміністрації

Адреса: 15600, Чернігівська обл., м.Мена, вул. Героїв АТО, 6

Телефон: (04644) 2-13-60

E-mail: mena_fin@cg.gov.ua

Начальник управління: Булавка Оксана Михайлівна
 

2018 рік

Районний бюджет на 2018 рік

 

Місцеві бюджети району за січень – липень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 15,2 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 15,2 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 113,5%).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 29,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 7 місяців поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб – 6,8 млн гривень, або 45,6%, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 43,4% або 6,6 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 5,9 % та 0,9 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – липні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 89,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так, на  1 серпня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 3 напрямках на загальну суму 4,5 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,8 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,3 млн гривень,
  • співфінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,4 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладів ставить під загрозу їх повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

 

Місцеві бюджети району за січень – червень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 12,8 мільйона гривень

 До загального фонду надійшло 12,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 120,7).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 24,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 1 півріччя поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб -  45,6% та 5,83 млн гривень, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 45,2% та 5,79 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,4 % та 0,8 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні –березні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так на  1 липня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 4 напрямках на загальну суму 3,7 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,3 млн гривень,
  • співфінансування КНП «Менський центр ПМСД» Менської районної ради на суму 0,2 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,0 млн гривень,
  • спів фінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,2 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського.

 

Місцеві бюджети району за січень – квітень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 8,4 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 8,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 125,7).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились на 17,5 мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району становлять місцеві податки та збори з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить 50,0% та 4,2 млн гривень, на другому місці – податок з доходів фізичних осіб – 40,5% та 3,4 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги – 6,0 % та 0,5 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії. Так, у січні –березні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,1% усіх видатків.


 

2017 рік

 

05.12.2017

Місцеві бюджети району за січень - листопад по загальному фонду поповнилися на 79,5 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 79,5 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 121,98%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 24,3 мільйона гривень, або на 44,0%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 11 місяців цього року отримано в сумі майже 39,1 мільйона гривень. Це на 14,6 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 137,1%.

Податок на майно з урахуванням плати за землю склав 20,5 мільйона гривень (108,9% до плану). У порівнянні з січнем-листопадом попереднього року надходження зросли на 4,5 мільйонів, або на 28,1%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні – жовтні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 80,8% усіх видатків, загалом на захищені статті – 91,3%.

Проте, станом на 1 грудня заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 4,1 мільйона гривень, з неї – 0,2 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.
 

 

09.11.2017

 

Місцеві бюджети району за січень - жовтень по загальному фонду поповнилися на 70,9 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 70,9 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 124,8%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 21,7 мільйона гривень, або на 44,1%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 10 місяців цього року отримано в сумі майже 34,0 мільйона гривень. Це на 8,3 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 136,9%.

Податок на майно з урахуванням плати за землю склав 18,9 мільйона гривень (114,1% до плану). У порівнянні з січнем-жовтнем попереднього року надходження зросли на 4,3 мільйонів, або на 29,4%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні - жовтні в бюджеті району на ці потреби направлено 87,7% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90,1%.

Протее, станом на 1 листопада, зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 4,7 мільйона гривень, з неї – 0,3 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

 

04.10.2017

 

Місцеві бюджети району за січень-вересень по загальному фонду поповнилися на 60,2 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 60,2 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 123,4%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 17,9 мільйона гривень, або на 47,5%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 9 місяців цього року отримано в сумі понад 29,8 мільйона гривень. Це на 11,2 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року Бюджетні призначення виконані на 143%.

Податок на нерухоме майно з урахуванням плати за землю склав 17,1 мільйона гривень (117,7% до плану). У порівнянні з січнем-вереснем попереднього року надходження зросли на 3,9 мільйонів, або на 29,5%.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні - серпні в бюджеті району на ці потреби направлено 87,9% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90,8%.

Проте станом на 1 жовтня зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 3,0 мільйона гривень, з неї – 0,9 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

 

06.09.2017

 

Місцеві бюджети району за січень-серпень по загальному фонду поповнилися на 53,4 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 53,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 121,4%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 17,2 мільйона гривень, або на 47,5%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 8 місяців цього року отримано в сумі понад 28,9 мільйона гривень. Це на 10,1 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 128,1%.

Податок на нерухоме майно з урахуванням плати за землю склав 15,2 мільйона гривень (119,4% до плану). У порівнянні з січнем-серпнем попереднього року надходження зросли на 3,6 мільйонів, або на 31%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січень -липень в бюджеті району на ці потреби направлено 79,8% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90%.

Проте станом на 1 вересня зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 0,6 мільйона гривень. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.