Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old

 

Контактна інформація

Фінансове управління райдержадміністрації

Адреса: 15600, Чернігівська обл., м.Мена, вул. Героїв АТО, 6

Телефон: (04644) 2-13-60

E-mail: mena_fin@cg.gov.ua

Начальник управління: Булавка Оксана Михайлівна
 

2018 рік

Районний бюджет на 2018 рік

Місцеві бюджети району за січень жовтень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 25,0 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації.  До загального фонду надійшло 25,0 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 118,6%).

По базовій дотації район профінансований у сумі 6,3 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 181,3 млн гривень, що склало 96,8 відсотків  планових призначень звітного періоду.

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 45,9 млн гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за  10  місяців поточного року, становлять місцеві податки з урахуванням плати за землю та єдиного податку  – 12,1 млн гривень або 48,4%, на другому місці з питомою часткою 43,2%  – податок з доходів фізичних осіб, що сумарно становить 10,8 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,4% та 1,6 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – вересні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 87,1% усіх видатків, питома  вага фінансування  захищених видатків становить 91,2%.

Залишається відкритим питання співфінансування з Менського  міського бюджету КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня».

Станом на  1 жовтня поточного року   зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по даному напрямку на загальну суму 1,1 млн гривень.

 08 листопада поточного року Чернігівським окружним адміністративним судом винесено рішення про визнання протиправною бездіяльності Менської міської ради щодо невиконання рішення Менської міської ради про встановлення спів фінансування частини закладів, які перебувають в оперативному управлінні   районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району і передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського.  Цим же рішенням Менську міську раду зобов’язано  у повному обсязі виконати рішення Менської міської ради, що передбачає погашення наявної заборгованості по спів фінансуванню та вподальшому дотримуватись умов договору.

 

Місцеві бюджети району за січень – вересень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 21,1 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 21,1 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 116,90%).

По базовій дотації район профінансований у сумі 5,6 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 145,9 млн гривень, що склало 96,1 відсотків  планових призначень звітного періоду.

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 39,1  млн гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 9 місяців поточного року, становлять місцеві податки з урахуванням плати за землю та єдиного податку  – 10,1 млн гривень або 47,9%, на другому місці з питомою часткою 43,6%  – податок з доходів фізичних осіб, що сумарно становить 9,2 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,6% та 1,4 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – серпні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 88,8% усіх видатків.

Залишається відкритим питання співфінансування з Менського  міського бюджету КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня».

Станом на  1 жовтня поточного року   зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по даному напрямку на загальну суму 2,0 млн гривень.

Зазначений вище заклад перебуває в оперативному управлінні   районної державної адміністрації, надає послуги в адміністративних межах Менського району та передбачає наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладу ставить під загрозу його повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

Районний бюджет продовжує  виконувати  взяті  перед трудовими колективами зобов’язання щодо, по можливості, належного утримання установ, як в плані виплати заробітної плати, так і в плані утримання приміщень та техніки.

 

Місцеві бюджети району за січень – серпень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 18,3 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 18,3 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 114,0%).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 35,1  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 8 місяців поточного року, становлять місцеві податки з урахуванням плати за землю та єдиного податку  – 9,0 млн гривень, або 49,2%, на другому місці з питомою часткою 43,5%  – податок з доходів фізичних осіб, що сумарно становить 7,9 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 5,0 % та 0,9 млн гривень.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – липні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 92,4% усіх видатків.

Залишається відкритим питання співфінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

На 1 вересня  року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 3 напрямках на загальну суму 2,748 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,1 млн гривень (заборгованість за травень – серпень),
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 0,507 млн гривень (заборгованість за липень – серпень),
  • спів фінансування Степанівського міжшкільного навчально– виробничого комбінату на суму 49,9 тис гривень (заборгованість за серпень).

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладів ставить під загрозу їх повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

Районний бюджет продовжує  виконувати  взяті  перед трудовими колективами зобов’язання щодо, по можливості, належного утримання установ як в плані виплати заробітної плати, так і в плані утримання приміщень та техніки.

 

Місцеві бюджети району за січень – липень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 15,2 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 15,2 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 113,5%).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 29,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 7 місяців поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб – 6,8 млн гривень, або 45,6%, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 43,4% або 6,6 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 5,9 % та 0,9 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – липні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 89,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так, на  1 серпня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 3 напрямках на загальну суму 4,5 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,8 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,3 млн гривень,
  • співфінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,4 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладів ставить під загрозу їх повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

 

Місцеві бюджети району за січень – червень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 12,8 мільйона гривень

 До загального фонду надійшло 12,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 120,7).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 24,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 1 півріччя поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб -  45,6% та 5,83 млн гривень, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 45,2% та 5,79 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,4 % та 0,8 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні –березні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так на  1 липня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 4 напрямках на загальну суму 3,7 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,3 млн гривень,
  • співфінансування КНП «Менський центр ПМСД» Менської районної ради на суму 0,2 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,0 млн гривень,
  • спів фінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,2 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського.

 

Місцеві бюджети району за січень – квітень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 8,4 мільйона гривень

До загального фонду надійшло 8,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 125,7).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились на 17,5 мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району становлять місцеві податки та збори з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить 50,0% та 4,2 млн гривень, на другому місці – податок з доходів фізичних осіб – 40,5% та 3,4 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги – 6,0 % та 0,5 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії. Так, у січні –березні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,1% усіх видатків.


 

2017 рік

 

05.12.2017

Місцеві бюджети району за січень - листопад по загальному фонду поповнилися на 79,5 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 79,5 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 121,98%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 24,3 мільйона гривень, або на 44,0%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 11 місяців цього року отримано в сумі майже 39,1 мільйона гривень. Це на 14,6 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 137,1%.

Податок на майно з урахуванням плати за землю склав 20,5 мільйона гривень (108,9% до плану). У порівнянні з січнем-листопадом попереднього року надходження зросли на 4,5 мільйонів, або на 28,1%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні – жовтні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 80,8% усіх видатків, загалом на захищені статті – 91,3%.

Проте, станом на 1 грудня заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 4,1 мільйона гривень, з неї – 0,2 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.
 

 

09.11.2017

 

Місцеві бюджети району за січень - жовтень по загальному фонду поповнилися на 70,9 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 70,9 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 124,8%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 21,7 мільйона гривень, або на 44,1%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 10 місяців цього року отримано в сумі майже 34,0 мільйона гривень. Це на 8,3 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 136,9%.

Податок на майно з урахуванням плати за землю склав 18,9 мільйона гривень (114,1% до плану). У порівнянні з січнем-жовтнем попереднього року надходження зросли на 4,3 мільйонів, або на 29,4%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні - жовтні в бюджеті району на ці потреби направлено 87,7% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90,1%.

Протее, станом на 1 листопада, зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 4,7 мільйона гривень, з неї – 0,3 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

 

04.10.2017

 

Місцеві бюджети району за січень-вересень по загальному фонду поповнилися на 60,2 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 60,2 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 123,4%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 17,9 мільйона гривень, або на 47,5%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 9 місяців цього року отримано в сумі понад 29,8 мільйона гривень. Це на 11,2 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року Бюджетні призначення виконані на 143%.

Податок на нерухоме майно з урахуванням плати за землю склав 17,1 мільйона гривень (117,7% до плану). У порівнянні з січнем-вереснем попереднього року надходження зросли на 3,9 мільйонів, або на 29,5%.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні - серпні в бюджеті району на ці потреби направлено 87,9% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90,8%.

Проте станом на 1 жовтня зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 3,0 мільйона гривень, з неї – 0,9 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

 

06.09.2017

 

Місцеві бюджети району за січень-серпень по загальному фонду поповнилися на 53,4 мільйона гривень

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 53,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 121,4%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 17,2 мільйона гривень, або на 47,5%.

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 8 місяців цього року отримано в сумі понад 28,9 мільйона гривень. Це на 10,1 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 128,1%.

Податок на нерухоме майно з урахуванням плати за землю склав 15,2 мільйона гривень (119,4% до плану). У порівнянні з січнем-серпнем попереднього року надходження зросли на 3,6 мільйонів, або на 31%.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січень -липень в бюджеті району на ці потреби направлено 79,8% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90%.

Проте станом на 1 вересня зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 0,6 мільйона гривень. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.