Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Призовників урочисто провели до лав Збройних Сил України

31 жовтня 2017

30 жовтня в Менському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті збори з нагоди відправки призовників з осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Привітати юнаків прийшли представники влади та громадськості, командування, а також рідні та друзі.

В.о. військового комісара Сергій Попов повідомив про тривалість служби і що призовники не потрапляють до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

З напутнім словом звернувся перший заступник голови державної адміністрації Сергій Мурований та побажав майбутнім солдатам незламної волі у подоланні труднощів військової служби, чесно виконувати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Голова районної спілки воїнів-афганців Леонід Титаренко побажав призовникам наснаги в майбутній службі та подарував кожному подарунок.

На завершення до юнаків звернувся священнослужитель о. Василій, який благословив та окропив святою водою майбутніх військовослужбовців, а також кожному подарував іконки-обереги.

Кожен із військовозобов’язаних попередньо пройшов медичну комісію та визнаний придатним до військової служби.

Майбутніх воїнів відправлять в учбові центри, а по закінченні терміну навчання розподілять по частинах.

Учасники заходу відвідали кімнату пам'яті воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО, які загинули на сході України.За інформацією Менського РВК