Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Напередодні професійного свята в райдержадміністрації привітали працівників соціальної сфери району

03 листопада 2017

У першу неділю листопада щорічно в Україні відзначається День соціального працівника.

Тож сьогодні, напередодні свята, в приміщенні райдержадміністрації вітали тих, хто своєю повсякденною працею забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту широких верств населення.

З професійним святом представників соціального сфери району вітали голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений.

Валерій Щукін у своєму виступі відмітив, що соціальні працівники Менщини беззаперечно мають добре серце, є гарними фахівцями і компетентними людьми, постійну турботу яких відчувають соціально незахищені громадяни. Звертаючись до працівників соціальної сфери, голова райдержадміністрації висловив вдячність за самовіддане служіння обраній справі, за чуйність, доброту і милосердя у ставленні до своїх підопічних та побажав усім присутнім міцного здоров'я, добра і миру, благополуччя, людської шани і поваги за нелегку і таку потрібну суспільству працю.

За вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики та з нагоди професійного свята кращі представники соціальної сфери були нагороджені відзнаками обласного та районного ґатунку.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації