Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

До Дня місцевого самоврядування

06 грудня 2017

06 грудня у районному Будинку культури було проведено урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять по загиблих на сході України наших земляків. Слова привітання звучали і на адресу військовослужбовців Збройних сил України.

З Днем місцевого самоврядування учасників зборів вітав голова районної ради Олександр Мисник, який зокрема, зазначив: "Це свято нашого суспільного устрою, в основі якого - самоврядна громада. У сучасному демократичному, передовому світі місцеве самоврядування – єдино вірна модель влади на місцях. Ми всі з вами є такою владою, представляючи людей та працюючи для людей. І всі ми наразі розуміємо, що ніхто для нас не побудує кращого життя, нової успішної держави, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому, свого місця в цьому будівництві.

Вважаю, що місцеве самоврядування – рушійна сила такого будівництва. Особливо самоврядування реформоване, нове, наділене повноваженнями та забезпечене ресурсами". Відмітив голова районної ради і те, що "...самоврядування має змогу працювати завдяки чоловікам і жінкам, що зараз в окопах, бліндажах на передовій. Ми завдячуємо цими можливостями і тим синам України, Менщини, що назавжди лишились молодими, віддавши життя за Вітчизну. Саме тому ми повинні працювати в десятки, сотні разів більше та наполегливіше".

Вітали працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад голова райдержадміністрації Валерій Щукін, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений, голова профкому працівників державних установ Ірина Петрушенко, депутат міської ради Валерій Кравцов.

У ході заходу кращим представникам органів місцевого самоврядування були вручені почесні відзнаки.

Для учасників зібрання була підготовлена концертна програма.За інформацією
Менської районної ради