Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Підготовка до відзначення в районі державних свят

06 лютого 2018

Сьогодні, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Мурованого, заступника голови райдержадміністрації Миколи Петрушенка, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні та Міжнародного жіночого Дня 8 Березня.

Членами оргкомітету було напрацьовано план культурно-масових та урочистих заходів, які відбудуться у районі.

Зокрема, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого 2018 року о 9.00 год., відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям та Алеї Героїв.

Об 11.00 год., за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, відбудеться урочиста частина заходу у приміщенні Центральної районної бібліотеки.

16 лютого 2018 року о 10.00 буде проведено урочистий захід в смт.Березна.

Напередодні цього свята відбудеться відвідування родин загиблих воїнів – афганців.

Також, заплановано проведення спортивних змагань до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До Дня Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2018 року о 14.00 год. в актовій залі райдержадміністрації, відбудеться урочистий захід з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Також, 7 березня 2018 року, напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, заплановано провести захід у приміщенні Центральної районної бібліотеки.

В ході засідання були враховані пропозиції членів оргкомітету, щодо заходів із відзначення свят. Керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації були дані відповідні доручення.Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА