Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Семінар - тренінг "Аграрні розписки" в Менському районі

06 лютого 2018

06 лютого в приміщенні райдержадміністрації Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з регіональним представником проекту в Чернігівській області проведено черговий кущовий семінар-тренінг «Аграрні розписки в Україні нові можливості для агровиробників».

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорій Слобода, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку сільських територій та аналізу АПК Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Жук, Регіональний представник Проекту «Аграрні розписки в Україні» – Римма Олексенко, сільгосптоваровиробники Менського району.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, який розповів присутнім про аграрний потенціал району, для стабільного розвитку якого необхідні значні фінансові ресурси, і тому виробники сільськогосподарської продукції зацікавлені у впровадженні нового фінансового інструменту, як додаткового механізму кредитування своєї діяльності.

Про державну та обласну підтримку аграрного комплексу у 2017 році та перспективи на 2018 рік розповів заступник начальника управління – начальник відділу розвитку сільських територій та аналізу АПК Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Жук.

З можливостями залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь детально ознайомила Римма Олексенко, Регіональний представник в Чернігівській області Проекту «Аграрні розписки в Україні».

Під час панельної дискусії представники компаній «Монсанто» та «Агропросперіс Банк» надали змістовні відповіді з питань впровадження аграрних розписок.

За інформацією
віддлу агропромислового розвитку райдержадміністрації