Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Учитель року - 2018

08 лютого 2018

Щорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року» є традиційним змаганням із фахової майстерності, що об’єднує вчителів, творчих та відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти та стати провідниками розбудови Нової української школи.

І місце на обласному етапі щорічного всеукраїнського конкурсу у номінації "Фізика" здобула Оксана Нестерук, учитель Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., вкотре підтвердивши високий рівень професіоналізму освітян Менщини.

Фінал конкурсу відбувся у м. Чернігові, на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, з 06 по 08 лютого. Упродовж першого дня конкурсанти продемонстрували свою фахову майстерність під час випробування «Навчальний проект».

07 лютого вчителі мали можливість презентувати педагогічні здобутки у конкурсному випробуванні «Урок» в ліцеї №15 м. Чернігова.

Урок фізики у 7 класі на тему «Фізика влітку», який дістався шляхом жеребкування, Оксана Олексіївна провела у формі захоплюючої мандрівки з використанням цікавих форм та інноваційних методів.

Вітаємо Нестерук Оксану Олексіївну - творчого вчителя і креативного керівника з черговим фаховим досягненням на педагогічній ниві та бажаємо сил і натхнення для перемоги на всеукраїнському конкурсі, на якому вона буде представлять Чернігівську область!

За інформацією відділу освіти
райдержадміністрації