Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

У Макошине відбувся турнір з міні-футболу пам"яті Ярини Миколи

27 лютого 2018

24 лютого вже традиційно за ініціативи громадськості, сім’ї та гравців команди ФК «Десна» смт. Макошине на території спортивної зали відбувся турнір з міні-футболу пам’яті… сина, брата, друга…Ярини Миколи.

Він в 2010 році закінчив Макошинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, в 2011 році вступив до Національної академії внутрішніх справ, яку успішно закінчив у 2015 році та збирався продовжити будувати своє життя та працювати за спеціальністю, але на самому початку шляху хвороба спіткала та забрала з життя дуже доброзичливого та талановитого макошинця.

Перед початком заходу учасників турніру привітали голова райдержадміністрації Валерій Щукін та в.о. старости селища Макошине Роман Коваленко. Вони побажали командам гарної гри та достойної премоги.

В турнірі, як і минулого року, прийняли участь 5-ть команд, в яких були представлені гравці практично всіх підприємств та організацій селища Макошине, - це команди ФК «Десни», Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., ветерани ФК «Десни», Менської виправної колонії та адміністрації селища.

В напруженій, виключно спортивній, боротьбі найкраще себе проявила та отримала перемогу команда ФК «Десна», друге місце посіли - ветерани ФК «Десни», третє – учні Макошинської ЗОШ та футбольної секції Менської ДЮСШ.

Команда Менської виправної колонії виборола – 4-те місце, адміністрація – 5-те.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації