Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

01 березня відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання

02 березня 2018

Першим питанням депутати та учасники пленарного засідання заслухали публічний звіт голови районної державної адміністрації Валерія Щукіна за підсумками роботи в 2017 році. В обговоренні питання взяв участь депутат Чернігівської обласної ради Микола Бутенко.

Начальник фінансового управління Оксана Булавка проінформувала по бюджетних питаннях, що виносилися на розгляд сесії – звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Депутати прийняли звернення до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 7403. Дане звернення було винесене на розгляд сесії за пропозицією депутата районної ради Тетяни Олещенко та ініціативи депутата обласної ради Сергія Нужняка.

Депутати розглянули та затвердили районну Програму по наданню матеріальної допомоги жителям Менського району на 2018-2020 роки. З інформацією щодо програми виступила Тетяна Марцева, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.

Було розглянуто блок питань щодо внесення змін до районних програм з соціального захисту населення, а також ряд питань щодо управління об’єктами комунальної власності. По питаннях порядку денного «Про встановлення зменшеного розміру орендної плати» та «Про затвердження рішення (висновку) постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності» з інформацією виступив Анатолій Мироненко, голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності.

Прийнято рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради в комунальне некомерційне підприємство «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради».

Своїм рішенням депутати погодили продовження терміну дії контракту на три роки Валерію Квашуку, директору КП «Менарайкомунпослуга».

Олександр Мисник ознайомив присутніх з питаннями «Про затвердження Переліку організацій, установ, закладів, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району та майна, закріпленого за ними» та «Про зміну структури виконавчого апарату районної ради».

Всього депутатами районної ради розглянуто 26 питань.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Микола Бутенко та Сергій Нужняк.За інформацією
районної ради