Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Фахівці центру зайнятості провели корисний діалог з роботодавцями селища Березне

05 березня 2018

Нещодавно фахівці Менського районного центру зайнятості відвідали підприємства, які працюють на території селища Березне: ТОВ «Березнянський» та ТОВ «Березнянське заводоуправління».

У ході зустрічей Лариса Симан та Юлія Руденко обговорили з роботодавцями ситуацію на ринку праці району, чітко визначилися щодо кола інтересів та кадрових проблем кожного з підприємств.

Фахівці центру зайнятості акцентували увагу на соціальному партнерстві служби зайнятості та роботодавців при вирішенні проблем зайнятості населення. нагадали про послуги служби зайнятості, в тому числі щодо працевлаштування неконкурентоспроможних громадян та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, ознайомила із змінами в законодавстві та звернули увагу на своєчасності подання інформації про наявність вільних робочих місць.

Крім того, поінформувала про професійне навчання безробітних на їх замовлення, в тому числі щодо можливості підготовки кадрів у сучасних та потужних центрах профтехосвіти ДСЗ.

Поговорили також про легалізацію тіньової зайнятості та про участь безробітних в тимчасових роботах.

Результатом зустрічі стало подання до центру зайнятості інформації про наявність 2 вакансій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, дояр.За інформацією
районного центру зайнятості