Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Про новації пенсійного забезпечення говорили на семінарі з роботодавцями

06 березня 2018

02 березня у Менському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців, в якому взяли участь 8 представників роботодавців району.

Участь у заході взяла головний спеціаліст відділу звернення громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лариса Маринченко.

Фахівці центру зайнятості Юлія Руденко та Лариса Симан поінформували присутніх про стан ринку праці району, ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості, пріорітетами в діяльності служби зайнятості та новими онлайн - формами роботи. Ознайомили присутніх з порядком подання та заповнення звітів 3-ПН, 4-ПН (план) та 4-ПН (факт). Присутнім наглядно продемонстрували процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, показали як ознайомитися з резюме безробітного, професійно-кваліфікаційним складом осіб, які перебувають на обліку тощо.

Директор районного центру зайнятості Тамара Кот повідомила про відповідальність за порушення законодавства про зайнятість та відповідальність за порушення трудового законодавства, в тому числі при використанні найманої праці без оформлення трудових відносин.

Фахівець ПФУ Лариса Маринченко надала роз’яснення щодо основних положень Пенсійного законодавства, порядку призначення пенсії, її залежності від страхового стажу та заробітної плати, про можливість дистанційно ознайомитися зі своїм страховим стажем на Веб - порталі ПФУ.

Учасникам заходу наголосили, що основною умовою для отримання державних соціальних гарантій є легальна зайнятість та наявність необхідного страхового стажу. В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, обмінятися думками.

За інформацією
районного центру зайнятості