Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Жителі Кукович – активні і небайдужі

13 березня 2018

12 березня у Куковичах відбувся схід жителів села та збори пайовиків СК «Куковицький».

Проблемами села переймається багато місцевих жителів, про що свідчив заповнений зал Будинку культури (до речі, з його орендою для проведення зборів членів трудового колективу сільгосппідприємства напередодні виникли певні проблеми).

На зборах були присутні та звітували про роботу в.о. старости Куковицького старостинського округу Віталій Чичкан, керівник СК «Куковицький» Сергій Нужняк.

Селян непокоїли проблеми вчасної та якісної розчистки доріг, видалення перерослих дерев у селі. Турбувала і неефективна робота з сім'ями, що опинились у складних життєвих обставинах, неякісні послуги сільського Будинку культури, чутки про закриття Куковицької ЗОШ.

Присутні на зборах голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, заступник міського голови Тетяна Вишняк, депутати Менської міської ради Оксана Булавка та Василь Роговий надавали відповіді на запитання та підказували шляхи вирішення проблем селян.

Куковичі були першим селом, що зібралося підсумувати роботу за 2017 рік. У березні – квітні загальні збори (сходи) громадян мають пройти в усіх населених пунктах району.