Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Робоча нарада з обговорення питання майбутньої передачі Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

12 червня 2018

11 червня голова райдержадміністрації Валерій Щукін взяв участь у робочій нараді з обговорення питання майбутньої передачі Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Менського району у комунальну власність Менської об'єднаної територіальної громади, а також щодо передачі частини майна, яке перебуває в оперативному управлінні закладу, в оперативне управління господарської групи відділу освіти для забезпечення відповідними послугами тих населених пунктів, які не увійшли до ОТГ.

Робоча нарада була проведена головою районної ради Олександром Мисником.

В роботі наради взяли участь голови постійних комісій районної ради Наталія Боюн, Леонід Литовченко, Анатолій Мироненко, Надія Тюшкевич, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської РДА Віктор Ємець, директор Степанівського МНВК Леонід Шестаковський, представники Менської міської ради.

В ході обговорення було заслухано Леоніда Шестаковського, який охарактеризував стан справ у закладі, висловив власну позицію щодо можливого розподілу майна, зауважив, що не заперечує проти передачі автобусів, але виявив застереження щодо передачі тракторів.

Голова райдержадміністрації Валерій Щукін надав пояснення щодо необхідності такого розподілу майна: передача його у перспективі до Березнянської ОТГ. Наразі, автобуси, що пропонується залишити у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району, здійснюють підвезення учнів у тих населених пунктах, які не увійшли в об’єднання. Планується, що у подальшому автотранспорт буде передано в оренду на пільгових умовах Степанівському МНВК.

Голова районної ради Олександр Мисник запропонував представникам міської ради підготувати лист, у якому висловити позицію щодо майбутньої побудови відносин з районною владною ланкою з приводу використання автотранспорту.

Проекти рішень розміщено на офіційних веб-сайтах Менської районної державної адміністрації та Менської районної ради.

 
 
 
 

 

Відділ загально-організаційної роботи та

інформаційної діяльності апарату РДА