Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Школярі поєднують приємне з корисним

14 червня 2018

Під час роботи пришкільних таборів у всіх 9 закладах загальної середньої освіти діяли й літні мовні табори (англійська мова), які відвідало 147 дітей.

Тематика занять для вихованців відзначалася різноманітністю та актуальністю напрямків: морально-етичний, національно-патріотичний, інтелектуально-пізнавальний, спортивний тощо. Педагогами було використано матеріали інтернет-ресурсів, методичних сайтів, посібників, друкованих видань, власних доробок тощо з метою підвищення  зацікавленості  дітей до англійської мови.

Так, у літньому мовному таборі “Learn Smiling”  Покровської ЗОШ І-ІІІ ступеня під керівництвом досвідченого вчителя англійської мови Інни  Богдан вихованці вдосконалювали свої знання з англійської мови і  творчо розвивалися. Діти грали, співали, танцювали, виконували руханки, розучували вірші, скоромовки, інсценізували казки, працювали над проектами, малювали, виготовляли вітальні листівки, ліпили з пластиліну.

Варто зазначити, що Інна Владиславівна є керівником літнього мовного табору “Learn Smiling” з 2016 року.  Має сертифікат за проходження вебінару  “Summer Language Camp Activities” видавництва MM Publications.

У лютому 2018 року брала участь у проекті “GoCamp-2018”, де разом з учнями 4, 6, 10 класів підготувала відеозапрошення іноземного волонтера. Як переможець проекту вчитель була запрошена на 3-денні навчання до м. Ірпінь, де пройшла тренування і отримала сертифікат. Тож  знання, здобуті на тренінгах, Інна Владиславівна використовувала  під час підготовки та роботи в мовному таборі “Learn Smiling” цього року.

 
 
 
 
 
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту
райдержадміністрації