Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

На Чернігівщині завершуються навчання з територіальної оборони

27 червня 2018

Тактичні навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018» наближаються до завершення.  26 червня на одному з полігонів області відбулось урочисте шикування резервістів 119-ої БТРО.

До урочистостей долучилися перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України В’ячеслав Назаркін, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, керівники районів.

Кращих військовозобов’язаних – учасників навчальних зборів відзначено грамотами та подяками.

Читати також: «Північна фортеця — 2018» зібрала представників виконавчої влади з усіх регіонів України

Уже сьогодні перші групи резервістів відправляться по своїх домівках. Остаточно ж навчальний табір розформують завтра.

Нагадаємо, що до тактичних навчань «Північна фортеця – 2018» було залучено повний склад бригади територіальної оборони. Під час зборів резервісти відпрацьовували такі основні завдання, як прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та лісі.

Як вже повідомлялося раніше, по завершенню навчань будуть розроблені рекомендації щодо створення подібних бригад територіальної оборони в інших областях України.

Більше фото – на офіційній сторінці Чернігівської ОДА у мережі «Фейсбук».

 

Від Менського району у тактичних навчаннях з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018» приймало участь 123 бійців-резервістів та представників керівного складу територіальної оброни.

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін відмітив, що два тижні навчань для резервістів були дуже результативними і насиченими. Досвід і майстерність відточувалися при виконанні основних завдань під керівництвом професійних військових інструкторів, які пройшли горнило АТО на сході нашої держави.

- Активну участь у навчаннях по відпрацюванню різних тактик територіальної оборони брали військовозобов’язані працівники структурних підрозділів Менської райдержадміністрації та апарату районної ради. Кращі з них будуть відзначені спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації,- зауважив очільник району.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації