Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України та Дня державної служби

27 червня 2018

Конституція України - це головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності. У день її відзначення ми вшановуємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж багатолітньої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.

Сьогодні з нагоди національного свята – 22-ї річниці Дня Конституції України - у приміщенні райдержадміністрації пройшли урочистості, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості. В ході урочистостей вітання приймали і державні службовці з нагоди їх професійного свята та сторічного ювілею утворення української державної служби.

Учасників заходу вітали голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, голова профспілки працівників державних установ Ірина Петрушенко.

У виступах відмічалось, що державні службовці району професійно та з розумінням відносяться до поставлених завдань та обов’язків, в повному обсязі забезпечують їх виконання. Теплі слова лунали і на адресу людей, які не один рік віддали державній службі та вийшли на заслужений відпочинок.

З нагоди 22-ї річниці Конституції України та Дня державної служби були вручені почесні відзнаки кращим працівникам державних установ і організацій району.

                           

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації