Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Проведено чергове засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації

05 липня 2018

На сьогоднішньому засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД» Менської районної ради Наталія Корнієнко, головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко, представники Громадської організації «Авто Євро Сила» та місцевих ЗМІ.

 У ході засідання було обговорено питання якості виконання робіт по ремонту автомобільних доріг у  Менському районі.

 Головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко проінформував присутніх про технологію та джерела фінансування ремонтних робіт.

 Було прийнято рішення рекомендувати районній державній адміністрації разом  з громадськими активістами здійснювати постійний моніторинг якості проведення робіт по ремонту доріг та інформувати громадськість.

 Наступним питанням, винесеним на розгляд членів Ради, було питання реформування медицини та стан підписання декларацій у Менському районі. Наталія Корнієнко, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД», звернула увагу, що тільки 32% населення району обрало сімейного лікаря. Найменше долучились до декларування у смт. Березна. Головний лікар зауважила, що чим більше буде підписано декларацій, тим більше буде виділено коштів на утримання закладів охорони здоров’я, що забезпечить підвищення якості обслуговування пацієнтів. 

Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 16 листопада 2018 року.

 

Відділ загально-організаційної роботи та

інформаційної діяльності апарату РДА