Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Круглий стіл «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення»

10 липня 2018

Брак кваліфікованих працівників наразі є однією з найгостріших проблем ринку праці. Куди поділися фахівці, де шукати та як втримати кадри? Про це йшлося на засіданні «круглого столу», що відбувся 10 липня 2018 року у залі засідань Менської райдержадміністрації.

Тема засідання – «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – один із важливих факторів стабільності в суспільстві». Ініціатор заходу – Чернігівська обласна служба зайнятості. Участь в обговоренні взяли голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, депутат обласної ради Сергій Нужняк, заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський, директор районної філії Тамара Кот, представник управління Держпраці в Чернігівській області, представники управління Пенсійного фонду України, державної податкової інспекції ГУ ДФС у Чернігівській області та роботодавці району.

Мета цього заходу – вивчення економічної ситуації на ринку праці району, наявність інвестиційних проектів, можливостей відкриття нових підприємств та створення робочих місць для майбутньої співпраці роботодавців із службою зайнятості, в тому числі при працевлаштуванні громадян, які шукають роботу.

Виступаючі були єдині в тому, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх державних органів та роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями. Використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень коштів до фондів соціального страхування та місцевих бюджетів, які б спрямовувались на добробут громади та реалізацію програм соціально-економічного розвитку району та міста. А ще тіньова зайнятість є причиною трудової міграції та невпевненості громадян у своєму майбутньому, оскільки неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій (пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу з безробіття, охорону праці).

 

 
 
 
 
 
 
 
За інформацією
Менської  районної філії Чернігівського ОЦЗ