Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – червень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 12,8 мільйона гривень

12 липня 2018

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації.  До загального фонду надійшло 12,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 120,7).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 24,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 1 півріччя поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб -  45,6% та 5,83 млн гривень, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 45,2% та 5,79 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,4 % та 0,8 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні –березні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так на  1 липня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 4 напрямках на загальну суму 3,7 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,3 млн гривень,
  • співфінансування КНП «Менський центр ПМСД» Менської районної ради на суму 0,2 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,0 млн гривень,
  • спів фінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,2 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського.