Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Чернігівський окружний адміністративний суд розпочав розгляд справи за позовом Менської районної ради до Менської міської ради

08 серпня 2018

Сьогодні, 8 серпня 2018 року, у Чернігівському окружному адміністративному суді розпочався розгляд справи за позовом Менської районної ради до Менської міської ради про оскарження бездіяльності суб’єкта владних повноважень. Спір стосується оскарження дій міської ради щодо неналежного виконання Договору про співфінансування закладів та установ гуманітарної і соціальної сфери, що призвело  до виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам таких закладів.

Напередодні засідання суду, 07 серпня, проводились зустрічі представників районної ради, райдержадміністрації та міської ради з приводу пошуку компромісного рішення та забезпечення виконання зобов’язань, взятих на себе міською радою згідно з  початковим Договором від 22 січня поточного року. У ході обговорення було вирішено укласти Додаткову угоду до Договору щодо реструктуризації  існуючої заборгованості  міської ради та подальшого виконання Договору, а також щодо врегулювання питання зарахування місцевих податків та зборів. 

Разом з тим,  сьогодні міською радою подано позов до Менської центральної районної лікарні (третя особа на стороні відповідача – Менська районна рада) щодо оскарження порядку перерахування податків.

Наразі  сторонами учасниками спорів готуються відповідні документи.

Наступне засідання суду за позовом Менської районної ради до Менської міської ради призначено на 12 вересня поточного року.