Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

На куліш до Куліша…

09 серпня 2018

Делегація від Менського району відвідала Кулішеві читання у с. Гукове Шосткинського району Сумської області, присвячені 199-й річниці з дня народження Пантелеймона Куліша - письменника, перекладача, громадського діяча, художника.

Вже 14-й раз поспіль Шосткинські міська рада та районна державна адміністрація влаштовують урочистості – біля села Гукове (що в 3 кілометрах від смт Вороніж), там, де народився Пантелеймон Куліш, де знайшли вічний спокій його батьки.

Місцеві жителі та гості свята насолоджувались виступами місцевих артистів, почули слово Пантелеймона Куліша з вуст читців-декламаторів, оглянули творчі виставки та міні-екпозицію музею  про творчість іменинника, і, звичайно,  поласували смачним кулешем.

У вітальних словах  керівник апарату Менської районної державної адміністрації Вікторія Неруш підкреслила, що Куліш поєднує наші області, Сумську та Чернігівську: на Шосткинщині він народився та зростав, а на Борзнянщині жив, творив та був похований.

Даний візит відбувся на запрошення міського голови Шостки  Миколи Ноги у рамках започаткованого туристичного проекту «Сіверщина – північне серце України», що має на меті поєднати туристичними стежками краян – жителів північних Сумської та Чернігівської областей.