Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

10 серпня 2018

09 серпня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Петрушенка відбулося позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, у зв’язку з встановленням захворювання на сказ у телиці з індивідуального господарства с. Блистова.

Членами комісії, яку представляють керівники зацікавлених служб, розглянуто можливі ризики та затверджено рішенням засідання НПК при райдержадміністрації від 09.08.2018р №12, «План заходів щодо профілактики і ліквідації захворювання тварин на сказ в с. Блистова, з прилеглою територією лісових і польових масивів».

 Наголошено на загостренні ситуації по сказу в районі . Зареєстровано  в 2018 році 33 випадки появ скажених диких тварин в населених пунктах (в минулому році - 23), карантинні обмеження введено в 6-ти населених пунктах (в 2017 році - 5).

 Зобов’язано користувачів мисливських угідь активізувати роботу по зниженню чисельності диких м’ясоїдних.

 Начальник Менського районного управління ГУ ДПСС в Чернігівські й області Олександр Белашко запропонував розглянути питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на придбання антирабічної вакцини для тварин групи ризику (ВРХ, ДРХ, коней), на яких не в повній мірі передбачена вакцина за рахунок бюджету. Вартість 1 дози вакцини «Рабістар» на сьогодні становить  близько 16 грн.

 Микола Петрушенко акцентував увагу присутніх на загостренні ситуації з АЧС в Україні та посилення застережних заходів щодо недопущення виникнення захворювання в районі.

 

 
 
 
 
 
Оксана Белашко,
секретар надзвічайної протиепізоотичної комісії