Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

День народження міста Шостка

04 вересня 2018

У рамках співпраці у проекті «СІВЕРЩИНА – північне серце України (http://sivershina.com/#home) делегація від Менщини 03 вересня була запрошена відвідати місто Шостка Сумської області. Очолили делегацію голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін.

02 вересня 1943 року Шостка була звільнена від фашистських загарбників. Тому, вже багато років 3 вересня традиційно святкується День міста. До речі, згідно розпорядження міського голови, у містян в цей день вихідний.

Шосткинці вшанували ветеранів, поклали квіти до пам’ятників та меморіалів. Трудові колективи підприємств, установ та організацій міста, творчі колективи танцюристів і вокалістів, спортсмени пройшли по святковому Садовому бульвару урочистою ходою «Shostka art step», громади району представили «Українські подвір’я Шосткинщини».

У місті було безліч святкових локацій на всі смаки та вподобання: від арт-центру, де проходив «Handmade fest» з малюванням, виготовленням прикрас, графіті на стіні, спін-арт шоу (малювання фарбами на картині, яка обертається), флюїд-арт (створення унікальної картини рідким акрилом), живою скульптурою (вуличною пантомімою за участю актора у гримі), тантамарізки (стенд для фотографування з вирізом для обличчя, що створювали художники міста), колективним перформансом за участі жителів міста, пісочною арт-терапією і безліччю інших цікавих ідей … І все це під музику від педагогів та учнів місцевих музичних шкіл та центру творчості.

Навчальні заклади та установи міста також креативно презентували себе: виставки, конкурси, майстер-класи.

Для любителів спорту – спортивне свято з турнірами з боксу і стритболу, богатирські ігри, легкоатлетичний забіг з Владом Ямою, естафета на героскутерах, бампербол!

А ще – солдатська каша, свято сиру, конкурс ІТ-технологій, краєзнавчий телетайп, парад вишиванок і так далі!!!

Вітаючи шосткинців зі святом, Олександр Мисник побажав процвітання та миру і висловив надію та сподівання на подальшу тісну та плідну співпрацю.

Завершив святкування виступ «Ляпіса 98» та святкова дискотека з Владом Ямою.