Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Презентуємо роботодавця - ТОВ «Мена-Авангард»

11 вересня 2018

Головне завдання служби зайнятості - допомога у пошуку роботи безробітним особам. Але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних, тобто, задоволення кадрових потреб підприємства.

Саме тому, Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ та ТОВ «Мена-Авангард» є партнерами, між якими налагоджена тісна та плідна співпраця.

Для більш якісного підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з підприємством 10 вересня 2018 року за ініціативою центру зайнятості було проведено «Презентацію роботодавця». Відвідали захід 10 безробітних. Керівник кадрової служби підприємства Наталія Фесюн розповіла про умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати та соціальні гарантії. Наразі підприємству на роботу потрібні: фельдшер ветеринарної медицини та тваринник.

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем, отримали вичерпні відповіді на запитання.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

 

 
 
 
За інформацією Менської районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості