Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

У Менському районі відбулося виїзне заняття учасників семінару Чернігівського ЦППК

13 вересня 2018

12 вересня у рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» Менський район відвідали представники Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, керівники апаратів районних державних адміністрацій та керуючі справами виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Відкрив заняття виїзного семінару та проаналізував соціально-економічну ситуацію на Менщині голова райдержадміністрації Валерій Щукін. Він зазначив, що економіка району вже другий рік поспіль демонструє позитивну динаміку. Водночас є питання щодо її структури. Далі в форматі «круглого столу» керівники апаратів обмінялися думками з поточної діяльності та обговорили блок питань щодо взаємодії з виконкомами об`єднаних територіальних громад.

План візиту до Менського району також включав відвідування низки об`єктів соціально-культурної сфери району (як діючі, так і потенційні), обговоривши на їх прикладі можливості для розвитку території, зокрема, туризму. Учасники виїзного заняття відвідали Менський зоопарк та Державну установу «Домницький виправний центр (№ 135)», на території якого знаходиться Домницький монастир Різдва Богородиці.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації