Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

У Чернігівському окружному адміністративному суді триває розгляд справи за позовом Менської районної ради до Менської міської ради

13 вересня 2018

8 серпня 2018 року, у Чернігівському окружному адміністративному суді було розпочато розгляд справи за позовом Менської районної ради до Менської міської ради про оскарження бездіяльності суб’єкта владних повноважень та зобов’язання вчинити певні дії.

Менська районна рада у позові ставила питання про визнання протиправною бездіяльності Менської міської ради щодо невиконання власного рішення «Про бюджет Менської міської об’єднаної територіальної громади» та Договору про співфінансування бюджетних закладів та установ гуманітарної і соціальної сфери. Адже протягом березня-липня поточного року міжбюджетні трансферти з бюджету ОТГ до районного бюджету не надходили, що приводило до виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам централізованої бібліотечної системи та затримки виплати заробітної плати працівникам лікарні.

Протягом серпня 2018 року міська рада сплатила до районного бюджету близько 3 млн.грн. Таким чином, станом на 01.09.2018 повністю сплачені борги за Договором по Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінату, частково погашена заборгованість по Менській ЦРЛ – за березень, квітень та частину травня, частково погашена заборгованість по Менській централізованій бібліотечній системі – за березень, квітень, травень та червень.

12 вересня відбулось наступне засідання суду, на якому справа розглядалась по суті: тобто всі учасники процесу мали змогу висловитись та надати пояснення і аргументувати власні позиції.

У ході розгляду справи після виступів учасників суддя запропонував оголосити перерву з метою обговорення сторонами можливостей врегулювання спору. Під час перерви начальник фінансового управління міської ради Володимир Костенко зауважив, що міська рада готова як погасити заборгованість по договору, так і вчасно сплачувати поточні виплати до районного бюджету.

Районна рада та райдержадміністрація готові до співпраці в інтересах трудових колективів та підтримки діяльності установ та закладів як районних, так і об’єднаної територіальної громади, саме тому сторони заявили клопотання про зупинення провадження у справі до початку листопада з метою надання можливості міській раді виплатити заборгованість по договору разом з виплатою поточних платежів.За інформацією районної ради