Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Районній дитячій бібліотеці - 70

02-10-2018 12:08

У Всесвітній день бібліотек Менська районна дитяча бібліотека відсвяткувала свій 70-ти річний ювілей. У святковій залі зібралися маленькі і дорослі шанувальники книги та бібліотеки. А також бібліотекарі, які все своє життя присвятили служінню книзі.

Відбулась церемонія нагородження номінантів бібліопремії "Книголюб" у десяти номінаціях. У номінації "Іменинник" вітання отримали Віра Магула, Надія Корицька, Любов Юсухно та Софійка Процел. Номінація "Мудрість. Досвід. Професіоналізм" була вручена Харченко Г. В. та Ювченко Т. Г.

Відзначили наймолодшого читача. Ним стала Царенко Женя. Курдешова Н.І. отримала нагороду у номінації "Найповажніший читач". "Найкреативнішим партнером" бібліотеки по праву є гурток "Сувенірний" , керівник Інна Дубницька. Нагороду в номінації "Лідер літнього читання" одержали Сніжана Сильченко та Денис і Богдан Давиденки. "Найвідданішими читачами" дитячої бібліотеки стали Губенко Женя та Віра Повітко. В номінації "Творча особистісь" відзначено Машу Захарченко, Олю Панченко та Андрія Василенка. "Найчитаючою родиною" є родина Крижановських. Бібліопремію за волонтерську діяльність отримали Шаповалова О. М., Петровська Н. П., Василець Альона, Шаповалова Катя, Макіша Сергій та Кушнеренко Денис.

Свої побажання та враження присутні писали на стенді "За що я люблю бібліотеку". Діти складали бібліопазли, на яких відображено цікаві моменти з життя бібліотеки.

Бажаючі знайомились з історією книгозбірні, фотографувались біля святкового книжкового торту.

 
 
За інформацією
районної дитячої бібліотеки