Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

«Бібліотека жива! І буде вічно жити!»: 120 років - свято для читачів

02-10-2018 16:31

Відшумів наш 120-літній ювілей. Цьогоріч ми відійшли від набридлого офіціозу і влаштували свято для наших читачів. Від ранку і до вечора приходили привітати бібліотеку-ювілярку відвідувачі. Святковий настрій їм ми старалися створити ще від порога, прикрашеного надувними кульками.

На сходах читачів зустрічали книжкові інсталяції, у фойє - галерея світлин з історії та сьогодення бібліотеки, виставка-акція «Кіт у мішку», книжковий торт. Читальна зала пропонувала різноманітні виставки «Книги та газети - ровесники бібліотеки», «Книжкові контрасти» (найбільша і найменша за форматом книги, найтовща і найтонша і найстаріша та найновіша), інсталяції «Бібліотека» та «Книжкова веселка»  та інші. Приємно було отримати від молоді комплімент, що це дуже цікаво і креативно.

Відвідувачі, на згадку про свято, отримували сертифікати «Почесний друг бібліотеки» в різних номінаціях, як то: «Читач-виручалочка», «Читачів таких би нам побільше», «Найактивнійший читач», «Найпозитивніший читач» та ін.

Усіх пригощали чаєм та солодощами. До 17 години зала була заповнена вщерть - лунали привітання і теплі слова на адресу ювілярки, члени клубу «Енергія» читали вірші про бібліотеку, читачка Людмила Семак написала вірша-привітання. Вітали нас і вчитель з Чорнотичів Олександр Віталійович Лисич (який входить в десятку найкращих вчителів України), і наші друзі-вчителі школи ім. Шеченка, і колеги-ветерани бібліотечної справи, і сільські колеги з Максаків та Блистови. Потім були цікаві конкурси та розваги, багато сміху та позитиву. І, звичайно, подарунків.

Символічно, що саме в цей день до бібліотеки записались нові читачі. Гарний знак ми вбачаємо в тому, що це студенти, які взяли літературу «для душі». Отож, перефразовуючи Лесю Українку, можемо стверджувати: «Бібліотека жива! І буде вічно жити!»

 

 
За інформацією
районної бібліотеки