Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – серпень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 21,1 мільйона гривень

10-10-2018 14:32

До загального фонду надійшло 21,1 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 116,90%).

По базовій дотації район профінансований у сумі 5,6 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 145,9 млн гривень, що склало 96,1 відсотків  планових призначень звітного періоду.

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 39,1  млн гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 9 місяців поточного року, становлять місцеві податки з урахуванням плати за землю та єдиного податку  – 10,1 млн гривень або 47,9%, на другому місці з питомою часткою 43,6%  – податок з доходів фізичних осіб, що сумарно становить 9,2 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,6% та 1,4 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – серпні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 88,8% усіх видатків.

Залишається відкритим питання співфінансування з Менського  міського бюджету КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня».

Станом на  1 жовтня поточного року   зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по даному напрямку на загальну суму 2,0 млн гривень.

Зазначений вище заклад перебуває в оперативному управлінні   районної державної адміністрації, надає послуги в адміністративних межах Менського району та передбачає наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладу ставить під загрозу його повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

Районний бюджет продовжує  виконувати  взяті  перед трудовими колективами зобов’язання щодо, по можливості, належного утримання установ, як в плані виплати заробітної плати, так і в плані утримання приміщень та техніки.

 

За інформацією фінансового управління
райдержадміністрації