Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

НА «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ» ДО СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

08-11-2018 16:15

Не втрачає актуальності послуга служби зайнятості для роботодавців «ярмарок вакансій», адже саме в рамках такого заходу відбувається безпосереднє спілкування роботодавців з шукачами роботи.

         Так, 07 листопада у приміщенні Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся «ярмарок вакансій», на якому були представлені вакансії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «прибиральник територій», «водій автотранспортних засобів», «охоронник» для підприємств району КП «Менакомунпослуга» та Санаторій «Остреч».

         Роботодавці презентували свої підприємства, розповіли історію створення організації, чисельність працюючих, напрямок діяльності, умови праці та детально зупинились на кожній із запропонованих вакансій.

         Вибирати було з кого - «ярмарок» відвідали 21 шукачів роботи, кожен з яких мав можливість «зважити всі за і проти», отримати відповідь на хвилюючі запитання – щодо рівня заробітної плати, вимог до працівників, транспортної доступності, конкретних обов’язків, соціальних гарантій тощо.

         Претендентам на роботу стали в нагоді знання та навички само презентації, отримані свого часу в службі зайнятості на семінарах з «техніки пошуку роботи», аби вдало запропонувати себе і мати перевагу перед іншими.

         Зацікавленим особам було запропоновано відвідати ПОУ, де можна безпосередньо на робочому місці з’ясувати всі питання щодо працевлаштування.

Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ