Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

У Менському районі відбудуться навчальні стрільби

05-12-2018 09:36

04 грудня голова райдержадміністрації Валерій Щукін провів нараду по питанню проведення навчальних стрільб.

Представники райдержадміністрації, райвійськкомату, районних відділів  Головного управління  Національної поліції та ДСНС України в Чернігівській області детально обговорили проведення навчальних зборів військовозобов’язаних 167 окремого батальйону територіальної оборони.

Районний військовий комісар Менського РВК Дмитро Дука доповів про те, що 08.12.2018 року в районі заплановано проведення навчальних зборів (єдиний стрілецький день) з бойовою стрільбою в районі стрільбища (6 км південно-західніше м. Мена біля населеного пункту Ліски) з військовозобов’язаними Сосницького і Менського районів. Підвіз буде проводитись автобусом о 8.15 від Менського військкомату.

З метою належного проведення даного заходу Валерій Щукін дав окремі доручення відповідним керівникам по забезпеченню в районі проведення бойових стрільб дотримання громадського порядку, медичного супроводу, встановлення намету УСБ-56 для розгортання пункту обігріву, перевезення особового складу військовозобов’язаних до місця проведення занять та у зворотному напрямку.

 

 
Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації