Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – листопад 2018 року по загальному фонду поповнилися на 28,4 мільйона гривень

22-12-2018 09:44

До загального фонду надійшло 28,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 118,2%).

По базовій дотації район профінансований у сумі 6,9 млн. гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 208,9 млн. гривень, що склало 97,8 відсотків  планових призначень звітного періоду.

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 51,1 млн. гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за  11  місяців поточного року, становлять місцеві податки з урахуванням плати за землю та єдиного податку  – 13,2 млн. гривень або 46,5%, на другому місці з питомою часткою 45,4%  – податок з доходів фізичних осіб, що сумарно становить 12,9 млн. гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 6,0% та 1,7 млн. гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – листопаді поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 87,2% усіх видатків, питома  вага фінансування  захищених видатків становить 89,1%.

Частково стабілізувалось питання спів фінансування з бюджету Менської міської ради  установ, що надають послуги в адміністративних межах Менського району, таких як КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» та Централізована бібліотечна система

Про участь  району і громади у спів фінансуванні районної лікарні говорять такі показники. Станом на 01.10.2018 кошторисні призначення за рахунок  доходів місцевих бюджетів по КЗОЗ Менська центральна районна лікарня  встановлені на рівні 18,3 млн гривень.  Частка жителів Менщини, що  обслуговуються закладом та проживають на території громади  становить 70%,  а на території, що не ввійшла до громади  30% відповідно. Разом з тим сума  спів фінансування 18,3 млн гривень розподіляється між бюджетом ОТГ  та районний бюджетом  як 6,8 млн гривень до 11,5 млн гривень, або дзеркально протилежно по відношенню до кількості населення. Виходить, що менш чисельна громада більше зацікавлена у збереженні і розвитку закладу вторинної медицини на теренах Менського району, аніж більш чисельний учасник утримання.

За інформацією фінансового управління
райдержадміністрації