Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Працівники енергетичої галузі району приймали вітання

26-12-2018 15:57

22 грудня відзначили своє професійне свято енергетики району.

В.о. голови районної державної адміністрації Сергій Мурований привітав працівників Менського РЕМу  ПАТ «Чернігівобленерго» з Днем енергетика та подякував за сумлінну працю, без якої жодна галузь економіки району не функціонувала б і без якої громадяни не мали б комфортного побуту.

Сергій Григорович також побажав працівникам Менського РЕМу безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, погожих днів та спокійних ночей, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

 Принагідно кращим  працівникам енергетичної галузі району були вручені Почесні відзнаки.

Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, за відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня енергетика нагороджено:

- ДЕНЕЖСЬКОГО Олександра Григоровича, електромонтера оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно диспетчерської служби Менського РЕМу  ПАТ «Чернігівобленерго»;

-  КОЧИНА Андрія Михайловича, електромонтера з експлуатації розподільних мереж 5 групи Березнянської мережної дільниці № 3 Менського РЕМу  ПАТ «Чернігівобленерго».

Почесною грамотою Менської районної ради за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня енергетика нагороджено:

  • Бердика Івана Миколайовича, водія автотранспортних засобів дільниці механізації та транспорту відокремленого підрозділу Менського району електричних мереж ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;
  • Голод Ольгу Іванівну, оператора електронно-обчислювальних та обчислювальних машин сектора по роботі з юридичними споживачами  відокремленого підрозділу Менського району електричних мереж ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

 
Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації