Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві ради в новому році набули повноважень щодо розпорядження земельними частками (паями)

04-01-2019 12:39

 04 січня у районній державній адміністрації відбувся семінар з селищним та  сільськими головами і секретарями виконавчих комітетів місцевих рад. У семінарському навчанні взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, заступник голови районної державної адміністрації Микола Петрушенко.

 Про зміни у земельному законодавстві, які вступили в дію з 01 січня 2019 року в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», проінформувала присутніх начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Тетяна Марцева. Під час розгляду даного питання звернуто увагу на повноваження місцевих рад, надані їм відповідно до Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» в частині оформлення права власності громадян на земельні ділянки пайового фонду та щодо передачі в оренду не витребуваних земельних ділянок.

 Начальник відділу Держгеокадастру в Менському районі Владислав Кочубей звернув увагу на повноваження місцевих рад району в частині  оформлення та передачі в оренду земельних ділянок під господарськими дворами та спорудами ліквідованих сільгосппідприємств.

На основних аспектах механізму будівельної амністії для приватних будинків, що були побудовані без дозвільних документів, зупинився Андрій Ющенко, завідувач сектору архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи районної державної адміністрації.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Булавка проінформувала присутніх про особливості місцевих бюджетів у 2019 році  в частині спів фінансування міського територіального центру соціального обслуговування.

У ході проведення семінару обговорювався стан надання  поштових послуг населенню району та інші питання життєдіяльності підвідомчих територій.

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації