Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорено порядок дій, спрямованих на запобігання випадкам домашнього насильства

10-01-2019 15:36

Сьогодні начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тамара Песоцька провела робочу зустріч з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альоною Римар.

Під час заходу учасники визначили організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, обговорили порядок дій, спрямованих на запобігання випадкам домашнього насильства, а також шляхи захисту  законних прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. 

Альона Римар звернула увагу на причини і наслідки домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей, викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків, а також будь-яких звичаїв і традицій, що на них ґрунтуються.

По закінченню заходу працівник Центру розповсюдила інформаційні матеріали, розроблені в межах проекту « Я маю право!».

Нагадуємо, що правова допомога надається Менським місцевим центром з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., буд.6а, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.