Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Городищенці занепокоєні долею пам’ятки архітектури

23-01-2019 15:44

Не дивлячись на сильний мороз, до Городищенської сільради прийшло близько трьох десятків місцевих жителів аби поспілкуватися з очільниками району – головою райдержадміністрації Валерієм Щукіним та першим заступником голови Сергієм Мурованим.

У формі  спокійного конструктивного діалогу відбувалася зустріч. Селяни нарікали на незадовільне медичне обслуговування (у сільському ФАПі відсутній кваліфікований медичний працівник), заздрять вони і тим селам, що мають кращі місцеві бюджети та змогли зробити вуличне освітлення.

Найактивніше обговорювалося питання збереження історичної пам’ятки – вивезеної ще влітку 2017 року з Городища старовинної Миколаївської церкви для встановлення в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогово. На місці храму, де лишився фундамент та місця поховання родини священника Кістяківського відповідно до договору було обіцяно встановити капличку. На сьогодні немає жодного вказівника чи знаку, що тут протягом 3-х століть стояв найдревніший в Менському районі дерев’яний храм.

Жителі села обговорили та написали звернення до керівництва музею стосовно виконання зобов’язань згідно договору.

В цілому, в ході спілкування селяни висловили сподівання, що розпочаті Президентом та урядом реформи скоро стануть відчутнішими та позитивно впливатимуть на їх добробут.

 

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації