Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Пішов з життя Михайло Молодший

28-01-2019 12:36

25 січня перестало битись серце Молодшого Михайла Парфентійовича: людини неординарної і творчої, людини з непростою долею та величезним життєвим досвідом, Почесного громадянина Менського району. 

Народився Михайло Парфентійович  12 жовтня 1923 року в селищі Березна. Закінчив 9 класів.

7 листопада 1943 року пішов на фронт. У грудні 1943 року був двічі поранений. Воював до закінчення війни. Додому повернувся 16 січня 1946 року.

Має нагороди «За взяття Берліна», «70 лет освобождения Беларуси» та ювілейні медалі.

Після війни закінчив курси землевпорядників. Працював у Ріпках і складав топографічні карти. Займався малюванням, художнім ліпленням, столярною справою. Цей талант та бажання передати своє вміння дітям надихнув його на вчителювання. Михайло Парфентійович йде працювати учителем трудового навчання у Ріпкинську школу.

Із 1961 року із сім`єю проживає у Березні, працює вчителем трудового навчання у Березнянській школі–інтернат, а потім в середній школі.

Захоплення інкрустацією соломкою принесло Михайлу Парфентійовичу звання народного майстра декоративно-прикладного мистецтва. Його роботи були представлені на багатьох виставках у Києві, Чернігові, Москві, Ленінграді, а також за кордоном.

  Малював ікони до іконостасу Домницької та Гусавської церкви.

20 вересня 2018 року рішенням районної ради Молодшому М.П.присвоєно звання "Почесний громадянин Менського району".

 

Спочивайте з миром, Михайле Парфентійовичу, вічна пам'ять та вічний спокій Вашій душі.