Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

В Україні можлива служба в резерві замість призову на строкову

28-01-2019 15:28

Для підвищення поінформованості безробітних громадян про умови проходження служби в Збройних Силах України в приміщенні Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар,  в якому взяли участь начальник штабу – старший лейтенант Андрій Горбач та старший солдат-механік радіо телефоніст Микола Білець.

Фахівець з профорієнтації Зоя Ганнущенко розповіла про стан ринку праці району, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

В свою чергу Андрій Горбач  та Микола Білець ознайомили присутніх з порядком проходження служби у військовому резерві замість «стандартного» призову на строкову військову службу та відбору громадян України на військову службу за контрактом.

Служба у військовому резерві відрізняється тим, що проходить без відриву від звичайного цивільного життя. Тобто резервіст одягає військовий однострій лише під час залучення на збори, решту часу він, як й всі інші, ходить на роботу, навчається… живе звичайним життям.

Всі учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання та навіть по закінченню семінару виявили бажання відвідати Менський районний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

 

 

Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ