Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Візит Валерія Давиденка на Менщину

29-01-2019 11:38

Минулого тижня Менщину відвідав Депутат Верховної Ради України Валерій Давиденко.   Розпочав візит з селища  Березна, відвідавши музичну школу. У ході зустрічі з директором та працівниками закладу  обговорили ряд питань стосовно існування та підтримки школи. А саме: проведення внутрішнього ремонту приміщення, необхідність закупівлі нових музичних інструментів, меблів. Валерій Миколайович обіцяв найближчим часом сприяти у закупівлі музичних інструментів.

Далі селищний голова запросила  до Березнянської селищної ради, де на зустріч з народним депутатом чекали місцеві жителі. Учні презентували власний проект «Благоустрій зеленої зони та зони відпочинку Березнянської ЗЗСО 1-3ст.»  Діти  продемонстрували мрію про облаштування обладнанням спортивно-оздоровчого та дитячого майданчиків (спортивні та ігрові атракціони, впорядкування зелених насаджень,встановлення альтанок та лавочок для зони відпочинку). По можливості, просили посприяти у виділенні коштів для реалізації даного проекту.

 Присутні на зібранні жителі піднімали питання:

  • освітлення вулиць, а саме, виготовлення та фінансування проектно-кошторисної документації на будівництво мереж зовнішнього освітлення;
  • необхідності заміни вікон в амбулаторії;
  • ремонту доріг, закупівлі трактора для роботи по благоустрою у селищі.

Водночас жителі Березни дякували депутату за розуміння та надану раніше допомогу та висловлювали сподівання на постійну підтримку.

Директор місцевого краєзнавчого музею ім. Г.Г.Верьовки звернула увагу на необхідність  ремонт  приміщення музею та оновлення експозицій.

Після обговорення ряду проблемних питань Валерій Давиденко завітав до бібліотеки, в якій  нещодавно були закуплені нові меблі  та зроблено ремонт, при підтримці Валерія Миколайовича. Депутат подарував закладу принтер, на що в замін отримав великого березнянського пряника, спеченого місцевою кухаркою.

Завітав народний депутат і до Менського ШРБУ-82, де зустрівся з працівниками управління та іншими бажаючими поспілкуватися, дякував за роботу, обговорював проблемні питання.

А ще Валерій Давиденко виконав почесну місію: передав  депутату обласної ради, керівнику СК «Куковицький» Сергію Нужняку та керівнику Менського племпідприємства Костенко Миколі  Почесні Грамоти Верховної Ради України.

 
 
 
 
 

Відділ загально-організаційної роботи та

інформаційної діяльності апарату РДА