Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old

19 березня 2019

Про освітній проект «Агрокебети»

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що у січні 2019 року Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) за підтримки ряду аграрних компаній започатковано освітній проект «Агрокебети» з підготовки Farm managers (аграрних менеджерів) у рамках пілотної магістерської програми на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Метою цієї програми є: підготовити мультифункціональних спеціалістів нового формату для АПК, які володіють універсальними знаннями одночасно у сфері агрономії, тваринництва, аграрної інженерії, бізнес-менеджменту; повернути в аграрні виші та, відповідно, в аграрний сектор талановитих студентів з інших непрофільних вишів; залучити великий агробізнес до процесу підготовки фахівців шляхом наставництва та впливу на формування освітньої програми; напрацювати навчальний курс відповідно до світових стандартів для подальшої мультиплікації на всі аграрні заклади освіти в Україні.

Програма курсу «Агрокебети» розрахована на 1,5 роки (вересень 2019 року – грудень 2020 року). Кількість студентів – 50 осіб. Вікові та професійні обмеження відсутні.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті проекту «Агрокебети» https://agrokebety.com.